Телевізор THOMSON 24HD2S13
Телевізор THOMSON 24HD2S13
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор THOMSON 24HD2S13, LED - телевізор, 24", 1366 x 768, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, аналоговий, 2 х 3 (6 Вт), 2 x USB, CI, COAX
Артикул 24HD2S13
  • Отзывы
БЕЗРАМКОВИЙ ДИЗАЙН
ПОТРІЙНИЙ ТЮНЕР І СЛОТ CI+
ЕЛЕКТРОННИЙ ПРОГРАМНИЙ ПОСІБНИК
МУЛЬТИМЕДІА-ПЛЕЄР
ОДИН ТЕЛЕВІЗОР, ДВА СПОСОБИ ВСТАНОВЛЕННЯ
ЧОРНИЙ ПРЕМІУМ ЧИ ЧИСТО БІЛИЙ?
Виробник THOMSON
Підтримка Smart TV відсутня
Частота оновлення 60 Гц
HDR з HDR
Роздільна здатність екрану 1366 x 768
Діагональ екрану 24"
Інтерфейси підключення CI, Антенний, Headphone, 3 x HDMI, COAX Out, 2 x USB
Розміри без підставки 535 х 353 х 75 мм
Потужність динаміків 2 х 3 (6 Вт)
Технології поліпшення зображення HDR
Тип телевизора LED - телевізор
Система кольоровості (підтримувані стандарти) SECAM, PAL
Колір чорний
Енергоспоживання 36 Вт
Розміри з підставкою 535 х 353 х 151 мм
Частота розгортки панелі 60 Гц
Тип тюнеру цифровий DVB-C, аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-S2
VESA VESA (100х100мм)