Мережеве обладнання

Мережеве обладнання

Цена
0
1 293 грн.
Камера відеоспостереження HikVision DS-2CE56F1T-ITM (2.8) (22079), Дротова, Купольна, 2052 x 1536, 2.8, IP66
0
5 799 грн.
Комплект охоронної сигналізації Ajax StarterKit Black (7193),
0
5 494 грн.
Реєстратор для відеоспостереження Tecsar Tecsar HDVR L166-4HD4P-Hnr (Tecsar HDVR L166-4HD4P-H), 16 BNC відео, 6 RCA аудіо, 1x VGA, 1xHDMI
0
4 185 грн.
IP телефон Cisco SPA501 (SPA501G), дротове, 8, Fast Ethernet, RJ-9, RJ45
0
7 140 грн.
IP телефон Grandstream GXV3240, дротове, 6, Bluetooth, Fast Ethernet, Mini-HDMI, RJ-9, RJ45, USB
0
609 грн.
Точка доступу Tenda A9 (N300, 2 внешние антенны по 3 дБи, усилитель беспроводного сигнала)
0
812 грн.
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP115, до 300Mbps, IEEE 802.11b/g/n, 180 х 180 х 47.5 мм, 1x10/100TX, Internal
0
1 270 грн.
Комутатор мережевий Mikrotik RB260GS, 5x10/100/1000TX
0
1 242 грн.
Комутатор мережевий D-Link DES-1024D, 19'RM, Метал, 24x10/100TX
0
6 187 грн.
Комутатор Ubiquiti UniFi Switch US-24 (24x1GE, 2xSFP)
0
28 555 грн.
Комутатор мережевий HP J9984A
0
2 547 грн.
Комутатор мережевий Cisco SF110-16-EU, Enterprise, некерований
0
8 086 грн.
Маршрутизатор TP-Link ARCHER C5400, a (до 54 Мбіт/с), ac (до 2.16 Гбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n, 10/100/1000BASE-T Ethernet (MDI/MDIX), 4, так
0
3 299 грн.
Маршрутизатор TENDA AC18, a (до 54 Мбіт/с), ac (до 1.3 Гбіт/c), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), 10/100/1000BASE-T Ethernet (MDI/MDIX), 4, так
0
12 804 грн.
Маршрутизатор LinkSys Velop (WHW0303), a (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), 1, 10/100/1000BASE-T Ethernet (MDI/MDIX)
0
595 грн.
Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)
0
Подписаться
Медіаконвертор FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20),
0
Подписаться
Медіаконвертор FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20),
New
0
Подписаться
Модем ZyXel P-793HV3 (P-793HV3-ZZ01V1F), Тип модема - зовнішній, вхідний інтерфейс - SHDSL
0
408 грн.
Адаптер PoE Ubiquiti POE-48-24W, 10/100 Мбіт/с
0
2 510 грн.
Шкаф настенный CSV 9U-450 (акрил)
0
2 738 грн.
Шафа настінна Hypernet 9U 600x400 Soho Line (WMNC-9U-FLAT-black), внутрішній, 19', 9, 400, 600, скляні двері
0
597 грн.
Силовий блок ESERVER 19" 8 розеток, выкл., алюм. корпус PDU 220В, 16А (WT-2261A-GER-8WAY),
0
785 грн.
Патч-панель Molex 19", 1U 30xRJ45, кат.3, UTP (PID-00145-30P),
0
21 052 грн.
NAS QNap TS-431XEU-2G, стієчний, Alpine AL-314, 2048 Мб, 4, 2.5” SATA, 3.5” SATA, не встановлені, Ethernet, 1 x SFP+, 2 х RJ-45, 4 x USB 3.0, так
New
0
Подписаться
NAS 3.5" 4TB Personal Cloud Seagate (STCS4000201), Тип - класичний, процесор - Marvell Armada 370, кількість слотів для HDD - 2, підтримувані типи HDD - 3.5” SATA, кількість встановлених HDD - 4 TB, ін
0
1 878 грн.
Камера відеоспостереження HikVision DS-2CD1121-I (2.8) (22732), Дротова, Купольна, 1920 x 1080, 2.8 мм, IK10, IP67, PoE
0
826 грн.
Засоби монтажу Коннектор CMK-415 Cablexpert (CMK-415), конектор, сірий, 0.08-4(мм )
0
1 068 грн.
Кабель мережевий Merlion UTP 305м КНП (4*2*0,50) 4Р 24AWG [СCA] Black (03493), Тип кабелю - UTP, довжина - 305 м
0
2 999 грн.
IP телефон Gigaset C530A IP Black (S30852H2526S301), бездротовий, 6, Fast Ethernet, RJ45, 50 м (в приміщенні)
0
1 863 грн.
Кабель мережевий OK-Net FTP 305м (КПВЭ-ВП (100) 2х2х0,51), FTP, мідь, 305 м, 0.51 мм
0
3 736 грн.
Точка доступу Mikrotik NetMetal 5 RB922UAGS-5HPacD-NM(802.11a/n/ac, 1xGE, IP66, 2xRPSMA, 30dBm )
0
1 198 грн.
Патч-панель 19" 24 порта FTP 0.5U Hypernet (PP-KFSTP24-05U), 24, 0.5U, cat.5e
0
323 грн.
Мережева карта EDIMAX EN-9260TXE V2, 1x10/100/1000TX, PCI-E, Realtek RTL8168B Single Chip
0
285 грн.
Мережева карта EDIMAX EN-9235TX-32, 1x10/100/1000TX, PCI
0
240 грн.
Патч-корд Cablexpert 20м (PP12-20M), UTP, 20 м, 5е, білий
0
45 грн.
Кріплення для відеокамери Ubiquiti POE-WM,
0
1 953 грн.
Кабель мережевий OK-Net FTP 350м (КППЭ-ВП (100) 2х2х0,51), FTP, мідь, 305 м, 0.51 мм
0
2 772 грн.
Кабель мережевий OK-Net FTP 305м (КПВЭ-ВП (100) 24AWG), FTP, мідь, 305 м, 0.48 мм
0
Подписаться
Адаптер PoE инжектор пассивный, Адаптер PoE пасивний Даное устройство предназначено для удобной передачи питания по витой паре. Не только для IP камер но и других устройств которые подключаются по витой паре: Свитчи, роутеры IP камеры.
0
5 949 грн.
Комплект відеоспостереження Tecsar AHD 4OUT 2MEGA (8793)
0
4 151 грн.
Модуль D-Link DVG-2032S/16MORU для VoIP-шлюза DVG-2032S/16COR
0
440 грн.
Мережева карта D-Link DUB-E100, 1x10/100TX, USB
0
9 грн.
Кабель витая пара FTP 5е OK-Net КПВЭ-ВП (100) FTP кат.5е 2х2х0.51 (пометрово)
0
1 794 грн.
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik SXT Lite5 (RBSXT5nDr2), 2x2, 5 GHz, до 150Mbps, -30 to 80°C, 802.11a/n, 140 x 140 x 56 мм, PoE
0
5 109 грн.
Камера відеоспостереження ActiveCam AC-D4141IR1_TRASSIR (996), Дротова, Купольна, 2592 х 1520, 2.8 / 3.6 мм, Ступінь захисту IP66
0
13 837 грн.
Модем ZyXel P-793H V2, 1xRJ-12, SHDSL, 4x10/100TX
0
397 грн.
Ретранслятор Mercusys MW300RE, 802.11 b/g/n, 2.4GHz