Наши услуги

Наші послуги

Будь-яка сучасна техніка має широкий перелік функціональних можливостей та, як правило, вимагає від свого майбутнього власника певний рівень початкової кваліфікації та підготовки.

У своїй роботі ми намагаємося враховувати подібні обставини і з метою полегшення освоєння техніки нашими покупцями, а також з метою економії вашого часу і коштів, наші фахівці готові вам надати цілий спектр додаткових сервісних послуг з попереднього налаштування і підготовці техніки до повноцінної експлуатації. 


Незалежно від способу і місця придбання товару, в наших магазинах ви маєте можливість:

  • Здійснити ремонт або налаштування вашого планшету, смартфону, GPS навігатора або ноутбука: замінити екран, клавіатурний блок або інші компоненти, усунути наслідки потрапляння всередину рідин і сторонніх предметів, налаштувати ПЗ, отримати допомогу в реєстрації своїх пристроїв у службах Google, Play Market, налаштувати Wi-Fi або 3G-модем;
  • Здійснити ремонт, обслуговування, у тому числі і заправку вашого струменевого або лазерного друкувального пристрою, встановити на нього систему безперебійної подачі чорнила (СБПЧ) або сумісний з вашим пристроєм комплект перезаправних картриджів (ПЗК);
  • Відремонтувати джерело безперебійного живлення або стабілізатор;
  • Відремонтувати плоский монітор, включаючи заміну матриці, ламп підсвічування, силового блоку і т.п.;
  • Провести повну діагностику і профілактичне обслуговування вашого системного блоку та, в разі необхідності, здійснити ремонт або оперативну заміну будь-якого необхідного компоненту.

Весь зазначений спектр послуг доступний як у момент купівлі, так і протягом усього життєвого терміну функціонування придбаного вами виробу. Більше того, наші фахівці виконують обслуговування будь-якої комп'ютерної або цифрової техніки, незалежно від місця і дати її придбання.