Серверне обладнання
Цена
9
28825
57641
86457
115273
Виробник
Тип
Розміри
Форм-фактор
Об'єм пам'яті
Тип пам'яті
Об’єм
Інше
Розмір буфера
Внутрішні коннектори
Зовнішні коннектори
Потужність блоку живлення
Формфактор
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
Габарити
Процесор
Інтерфейс
Розмір буферу
Тип пам’яті
Швидкість передачі даних
Частота процесора, GHz
Інтерфейси підключення
Температура зберігання
Призначення
Латентність
Рівні RAID
Мережний контролер
Поддержка CPU
Швидкість обертання шпинделя
Частота пам'яті
Номінальна напруга
Комплект
Інтерфейс накопичувачів
Кільсть портів
Пам’ять
Колір
Блок живлення
Інтерфейс підключення
Особливості
Охолодження
Додатково
Примітка
Вага

Серверне обладнання

0
Подписаться
Жорсткий диск для сервера 16TB SATA 7200 256MB DC HC550 WD (0F38462)
0
Подписаться
Серверная материнская плата Supermicro MBD-X12DPI-N6-B, Dual Socket 4189, C621A, E-ATX
0
Подписаться
Накопичувач SSD для сервера Micron SSD SATA2.5" 480GB 5400 MAX/MTFDDAK480TGB MICRON (MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYR), 2,5", SATA III
0
Подписаться
Серверний компонент NVME AOC CARD AOC-SLG3-2H8M2-O SUPERMICRO, RAID
0
Подписаться
Сервер Hewlett Packard Enterprise SERVER DL360 GEN10+ 4314/P55242-B21 HPE (P55242-B21), Форм-фактор - 1U rack, процесор - 4314, блок живлення - 800Вт
0
Подписаться
Сервер Hewlett Packard Enterprise SERVER DL380 G10+ 5315Y/MR416I-P NC SVR P55248-B21 HPE (P55248-B21), Форм-фактор - 2U Rack, процесор - 5315Y, блок живлення - 800Вт
0
Подписаться
Корпус до сервера Supermicro CSE-825TQC-600LPB
0
Подписаться
Серверна платформа Supermicro CSE-732D4-668B
0
Подписаться
Корпус Supermicro 2U CSE-LA26E1C4-R609LP, 650W, 12хHot Swap
0
Подписаться
Жорсткий диск WD 3.5" SATA 3.0 8TB 7200 256MB Ultrastar DC HC320 (HUS728T8TALE6L4), Жорсткий диск WD 3.5" SATA 3.0 8TB 7200 256MB Ultrastar DC HC320 (HUS728T8TALE6L4)
0
Подписаться
Накопичувач SSD для сервера Micron SSD SATA2.5" 1.92TB 5400 PRO/MTFDDAK1T9TGA MICRON (MTFDDAK1T9TGA-1BC1ZABYYR), 2,5", SATA III
0
Подписаться
Жорсткий накопичувач SAS 4TB 7200RPM 12GB/S 256MB DC HC310 0B36048 WD, HDD | WESTERN DIGITAL ULTRASTAR | Ultrastar DC HC310 | HUS726T4TAL5204 | 4TB | SAS | 256 MB | 7200 rpm | 3,5" | MTBF 2000000 hours | 0B36048
0
Подписаться
Жорсткий накопичувач SATA 8TB 7200RPM 6GB/S 256MB MG08ADA800E TOSHIBA
0
Подписаться
Накопитель HDD 3.5" SAS 12.0TB WD Ultrastar DC HC520 7200rpm 256MB (0F29532)
0
Подписаться
Серверна платформа Supermicro CSE-826BE1C-R920LPB
0
Подписаться
Контролер RAID Supermicro AOC-S3108L-H8IR, SATA, SAS, RAID: 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, low-profile, PCI Express x8, 12 Гб/с, 2, 2x SFF-8643, відсутні, 2GB 1866MHz DDR3
0
Подписаться
Модуль пам'яті для сервера DDR4 16GB ECC RDIMM 3200MHz 1Rx4 1.2V CL22 Micron (MTA18ASF2G72PZ-3G2R), 3200 МГц, CL22, 1.2 В, ECC, Registered, 1Rx4
0
Подписаться
Процессор для сервера Intel Xeon E-2388G (3.2GHz, 16MB, LGA1200) Tray (CM8070804494617 S RKMZ)
0
Подписаться
Модуль пам'яті для сервера Micron MTC10F1084S1RC48BR
0
Подписаться
Модуль пам'яті для сервера Micron DDR5 RDIMM 32GB 2Rx8 4800 CL40 (16Gbit) (Single Pack) (MTC20F2085S1RC48BR)
0
Подписаться
Комплект напрямних RAIL-B02, Комплект напрямних RAIL-B02
0
Подписаться
Модуль пам'яті для сервера DDR4 8GB ECC UDIMM 3200MHz 1Rx8 1.2V CL22 Kingston (KSM32ES8/8MR)
0
Подписаться
Модуль пам'яті для сервера Micron DDR5 RDIMM 64GB 2Rx4 4800 CL40 (16Gbit) (Single Pack) (MTC40F2046S1RC48BR), 4800 МГц, CL40, 1.1 В, Registered, 2Rx4
0
9 грн.
Адаптер Cor-X SC/PC-SC/PC, SM, Simplex (AD-SC/PC Simplex), Тип - для оптичного кабелю
0
18 грн.
Адаптер LC/PC Cor-X (AD-LC/PC), Тип - перехідник, інтерфейси підключення - LC/PC, керамічна, синій
0
42 грн.
Адаптер DIGITUS SC/SC Duplex Multimode, керам. сердечник (DN-96005-1), Тип - для оптичного кабелю, інтерфейси підключення - SC, синій, керамічна
0
169 грн.
Адаптер Dynamode USB tester 3-20V/0-3A (KWS-V21)
0
176 грн.
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 3.5x1.35 mm ASUS tablets ST-Lab (PD100W-3.5x1.35mm)
0
179 грн.
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 5.5x1.7 mm ACER, PACKARD BELL ST-Lab (PD100W-5.5x1.7mm)
0
179 грн.
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 7.4x5.0 mm DELL ST-Lab (PD100W-7.4x5.0mm-DELL)
0
179 грн.
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 4.0x1.35 mm ASUS ST-Lab (PD100W-4.0x1.35mm)
0
179 грн.
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 4.5x3.0 mm DELL ST-Lab (PD100W-4.5x3.0mm-DELL)
0
179 грн.
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 4.5x3.0 mm HP ST-Lab (PD100W-4.5x3.0mm-HP)
0
179 грн.
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 5.5x2.5 mm ASUS,TOSHIBA,LENOVO ST-Lab (PD100W-5.5x2.5mm)
0
179 грн.
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 7.4x5.0 mm HP ST-Lab (PD100W-7.4x5.0mm-HP)
0
179 грн.
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 4.0x1.7 mm LENOVO ST-Lab (PD100W-4.0x1.7mm)
0
179 грн.
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 3.0x1.1 mm ACER, SAMSUNG ST-Lab (PD100W-3.0x1.1mm)
0
189 грн.
Адаптер Micro USB2.0 to RJ45 GEMBIRD (NIC-mU2-01), Тип - для інформаційних роз'ємів, інтерфейси підключення - USB 2.0, RJ-45, білий
0
219 грн.
Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 3KM TX1550/RX1310nm DDM (SFP-1G-BX-D-S03)
0
219 грн.
Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 3KM TX1310/RX1550nm DDM (SFP-1G-BX-U-S03)
0
219 грн.
Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM LC 3KM TX1310/RX1550nm DDM (SFP-1G-BX-U-L03)
0
219 грн.
Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM LC 3KM TX1550/RX1310nm DDM (SFP-1G-BX-D-L03)
0
243 грн.
Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 20KM TX1310/RX1550nm DDM (SFP-1G-BX-U-S20)
0
243 грн.
Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 20KM TX1550/RX1310nm DDM (SFP-1G-BX-D-S20)
0
293 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B)
0
315 грн.
Адаптер ST-Lab U-995, Тип - для ігрової приставки, 150 мм, інтерфейси підключення - HDMI, RCA, чорний, пластмас
0
340 грн.
Адаптер Maiwo USB3.1 GEN2 Type-C to HDD 2,5" SATA II/III /SSD black (K105AG2 black), Тип - адаптер, інтерфейси підключення - SATA, USB Type-C, чорний
0
369 грн.
Адаптер Maiwo USB3.1 GEN1 TypeC to HDD 2,5" SATA/SSD black (K104G2 black), Тип - адаптер, інтерфейси підключення - SATA, USB Type-C, чорний