Серверне обладнання
Цена
230
16418
32607
48795
64983
Виробник
Тип
Розміри
Форм-фактор
Об'єм пам'яті
Тип пам'яті
Об’єм
Інше
Жорсткий диск
Габарити
Процесор
Інтерфейс
Розмір буферу
Тип пам’яті
Швидкість передачі даних
Пам'ять
Частота процесора, GHz
Інтерфейси підключення
Латентність
Мережний контролер
Кількість ядер процесора
Швидкість обертання шпинделя
Частота пам'яті
Номінальна напруга
Комплект
Кількість встановлених процесорів
Слоты для пам'яті
Колір
Блок живлення
Особливості
Охолодження
Додатково
Примітка

Серверне обладнання

0
230 грн.
Адаптер ST-Lab U-995, Тип - для ігрової приставки, 150 мм, інтерфейси підключення - HDMI, RCA, чорний, пластмас
0
368 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B)
0
370 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0203A)
0
424 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3SC FoxGate
0
424 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3SC FoxGate
0
512 грн.
Модуль SFP RAISECOM USFP-Gb/SS13-D-R
0
542 грн.
Адаптер Maiwo USB 3.0 to HDD SATA 2,5"/3,5"/5,25"/SSD, PA 2V/2A black (K10435A), Тип - адаптер, інтерфейси підключення - SATA, USB 3.0
0
739 грн.
Модуль SFP D-Link 330T/10KM, Тип роз'єму - LC, Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 55.4 x 13.7 x 8.5 мм
0
757 грн.
Модуль SFP RAISECOM USFP-Gb/SS15-D-R
0
1 941 грн.
Модуль SFP Mikrotik 40Gbe QSFP+ MMF 150m (Q+85MP01D)
0
2 308 грн.
Кулер Supermicro SNK-P0068AP4, активне
0
2 424 грн.
Адаптер ASUS Hyper M.2 X16 PCIe 3.0 X4 Expansion Card GEN 4 (90MC08A0-M0EAY0)
0
2 773 грн.
Модуль SFP Ubiquiti 10Gbe SFP+ RJ45 30m (UF-RJ45-10G)
0
3 087 грн.
Жорсткий диск для сервера 1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps Dell (400-AVBD)
0
3 596 грн.
Модуль пам'яті для сервера DDR4 4GB ECC UDIMM 2133MHz 1Rx8 1.2V CL15 HP (805667-B21)
0
4 461 грн.
Модуль пам'яті для сервера DDR4 8GB ECC RDIMM 2666MHz 1Rx8 1.2V CL19 HP (1XD84AA), Об'єм пам'яті - 8 GB, Частота пам'яті - 2666 MHz, Тип пам'яті - DDR4, CL19, Напруга - 1.2 V, ECC, Registered, 1Rx8
0
5 571 грн.
Модуль пам'яті для сервера DDR4 32GB ECC RDIMM 2400MHz 2Rx4 1.2V CL17 Hynix (HMA84GR7MFR4N-UH), 2400 MHz, CL17, 1.2 V, ECC, Registered, 2Rx4
0
5 745 грн.
Модуль пам'яті для сервера DDR4 8Gb HP (805347-B21), 2400 MHz, CL17, 1.2V, ECC, Registered, (Kit:1x8192MB), для HP
0
8 913 грн.
Жорсткий диск для сервера 3.5" 8TB Seagate (ST8000NM018B), 8 TB, 7200 об/хв, 256 MB, SAS, 3,5", HDD для серверів, 11.34 Вт
0
11 603 грн.
Жорсткий диск для сервера 16TB SATA 7.2K 6Gb/s 512MB 3.5'' TOSHIBA (MG08ACA16TE), 7200 об/хв, 512 MB, SATA, 3,5", HDD для серверів
0
51 154 грн.
Жорсткий диск для сервера HP 960GB SATA RI SFF SC MV SSD (P18424-B21)
0
64 983 грн.
Сервер Hewlett Packard Enterprise P18584-421