Серверне обладнання
Цена
45
36547
73050
109552
146054
Виробник
Тип
Розміри
Форм-фактор
Сумісність
Тип поставки
Об'єм пам'яті
Тип пам'яті
Об’єм
Інше
Жорсткий диск
Технологія CMOS
Чіпсет
Розмір буфера
Мікроархітектура
Сокет
Внутрішні коннектори
Зовнішні коннектори
Графічне ядро
Потужність блоку живлення
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
RAID
Оптичний привод
Роз'єми на передній панелі
Сумісність вентилятора
Частота ядра в Boost режимі
Кількість потоків
Контролер сховища
Процесор
Інтерфейс
Розмір буферу
Тип пам’яті
Кількість ядер
Швидкість передачі даних
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 "
Пам'ять
Частота процесора, GHz
Тепловий інтерфейс
Інтерфейси підключення
Температура зберігання
Латентність
Тактова частота ядра
Рівні RAID
Кількість роз'ємів PCI
Мережний контролер
Корзина
Кількість ядер процесора
Швидкість обертання шпинделя
Частота пам'яті
Тип оперативної пам'яті
Номінальна напруга
Комплект
Теплопакет
Інтерфейс накопичувачів
Кількість встановлених процесорів
Слоти розширення
Кільсть портів
Слоты для пам'яті
Тип сокету
Сімейство процесора
Пам’ять
Колір
Максимальний об'єм пам'яті
Блок живлення
Інтерфейс підключення
Особливості
Кріплення
Кількість LAN-контролерів, шт
Охолодження
Додатково
Примітка
Вага
Підтримка RAID
Модель чіпсета
Кількість роз'ємів, шт.
Кількість процесорних роз'ємів

Серверне обладнання

0
Подписаться
Корпус до сервера 1U 400W BLACK/CSE-113MTQ-R400CB Supermicro (CSE-113MTQ-R400CB)
0
Подписаться
Жорсткий диск для сервера 18TB SATA 7200 256MB DC HC550 WD (0F38459)
0
Подписаться
Модуль пам'яті для сервера DDR4 64GB ECC LRDIMM 2666MHz 4Rx4 1.2V CL19 Samsung (M386A8K40BM2-CTD7Q), Об'єм пам'яті - 64 GB, Частота пам'яті - 2666 MHz, Тип пам'яті - DDR4, CL19, Напруга - 1.2 V, Load Reduced DIMM, 4Rx4
0
Подписаться
Адаптер Synology M2D20
0
Подписаться
Модуль пам'яті для сервера DDR4 8GB ECC UDIMM 3200MHz 1Rx8 1.2V CL22 Kingston (KSM32ES8/8ME)
0
Подписаться
Жорсткий диск для сервера Lenovo 480GB SATA SSD 3.5"/S4510 (4XB7A13626)
0
Подписаться
Модуль пам'яті для сервера DDR4 32GB ECC RDIMM 3200MHz 1Rx4 1.2V CL22 Kingston (KSM32RS4/32MER)
0
Подписаться
Модуль пам'яті для сервера DDR4 8GB ECC RDIMM 3200MHz 1Rx8 1.2V CL22 Kingston (KSM32RS8/8HDR)
0
Подписаться
Модуль пам'яті для сервера DDR4 32GB ECC RDIMM 2933MHz 2Rx4 1.2V CL21 Lenovo (4ZC7A08709), Об'єм пам'яті - 32 GB, Частота пам'яті - 2933 MHz, Тип пам'яті - DDR4, Напруга - 1.2 V
0
Подписаться
Жорсткий диск для сервера Lenovo 960GB SATA SSD 2.5"/S4510 (4XB7A13627), 2,5"
0
Подписаться
Процесор серверний INTEL Xeon Gold 5220R 24C/48T/2.2GHz/35,75MB/FCLGA3647/BOX (BX806955220R S RGZP), Intel Xeon, FCLGA3647, 24, 2.2 GHz, 14 nm, 150 W, Cascade Lake, BOX
0
Подписаться
Модуль пам'яті для сервера DDR4 64GB ECC RDIMM 2933MHz 2Rx4 1.2V CL21 Kingston (KSM29RD4/64MER), 3200 MHz, CL21, 1.2 V, ECC, Registered, 2Rx4
0
Подписаться
Модуль пам'яті для сервера DDR4 8GB ECC UDIMM 2933MHz 1Rx8 1.2V CL21 Kingston (KSM29ES8/8HD), 2933 MHz, CL21, 1.2 V, ECC, Unbuffered, 1Rx8
0
Подписаться
Модуль пам'яті для сервера DDR4 16GB ECC RDIMM 2933MHz 2Rx8 1.2V CL21 Lenovo (4ZC7A08708), Об'єм пам'яті - 16 GB, Частота пам'яті - 2933 MHz, Тип пам'яті - DDR4, Напруга - 1.2 V
0
Подписаться
Жорсткий диск для сервера 16TB SATA 7200 256MB DC HC550 WD (0F38462)
0
Подписаться
Процесор серверний Lenovo Xeon Silver 4214 12C/24T/2.20GHz/16.5MB/FCLGA3647/OEM (4XG7A37929), FCLGA3647, 12, 2.2 GHz, 85 W, Cascade Lake
0
Подписаться
Модуль пам'яті для сервера DDR4 32GB ECC RDIMM 2666MHz 1Rx4 1.2V CL19 Kingston (KSM26RS4/32MEI), 2666 MHz, CL19, 1.2 V, ECC, Registered, 1Rx4
0
Подписаться
Процесор серверний Lenovo Xeon Silver 4208 8C/16T/2.1GHz/11MB/FCLGA3647/OEM (4XG7A37935), FCLGA3647, 8, 2.1 GHz, 85 W, Cascade Lake
0
45 грн.
Адаптер DIGITUS SC/SC Duplex Multimode, керам. сердечник (DN-96005-1), Тип - для оптичного кабелю, інтерфейси підключення - SC, синій, керамічна
0
193 грн.
Адаптер Cablexpert 1.8" Mini-SATA to 1.8" SSD Micro-SATA (EE18-MS3PCB-01)
0
288 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B)
0
288 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0203A)
0
323 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3SC FoxGate
0
323 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3SC FoxGate
0
345 грн.
Модуль SFP SFP-1SM-1310nm-20LC FoxGate
0
371 грн.
Модуль SFP 1G, 20km, LC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0220BD-LC)
0
371 грн.
Модуль SFP 1G, 20km, LC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0220AD-LC)
0
374 грн.
Модуль SFP D-Link 330T/3KM
0
374 грн.
Адаптер USB3.0 to Gigabit Ethernet RJ45 GEMBIRD (NIC-U3-02), Тип - для інформаційних роз'ємів, інтерфейси підключення - USB 3.0, RJ-45, чорний
0
374 грн.
Модуль SFP D-Link 330R/3KM
0
412 грн.
Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 3 км, LC SM, TX1310 нм (SFP-1SM-1310nm-3LC), Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Технологія - WDM
0
471 грн.
Модуль SFP TP-Link 10Gbe SFP+ LC 300m (TXM431-SR)
0
474 грн.
Модуль SFP RAISECOM USFP-Gb/SS13-D-R
0
564 грн.
Модуль SFP MM, LC module, 1.25 Gbps, 550 m Ubiquiti (UF-MM-1G), Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 2 шт
0
629 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3LC FoxGate
0
651 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3LC FoxGate
0
655 грн.
Модуль SFP RAISECOM USFP-Gb/SS15-D-R
0
656 грн.
Модуль SFP D-Link 330R/10KM, Тип роз'єму - LC, Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 55.4 x 13.7 x 8.5 мм
0
674 грн.
Кулер Supermicro SNK-P0047P, пасивне, Intel Xeon E5-2600 Series
0
683 грн.
Кулер Supermicro SNK-P0048P, пасивне
0
794 грн.
Адаптер Supermicro 2xMiniSAS HD (SFF-8643) to 2xMiniSAS HD (SFF-8644) LP (AOM-SAS3-8I8E-LP), Тип - контролер, вага - 50 г, інтерфейси підключення - SAS
0
810 грн.
Кулер Supermicro SNK-P0046P, пасивне, LGA1150, LGA1155
0
873 грн.
Модуль SFP D-Link 331T/20KM
0
912 грн.
Модуль пам'яті для сервера DDR3 8GB 1600MHz ECC RDIMM 1.35V GOODRAM (W-MEM1600R3D48GLV)
0
995 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-55DLC80D, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
0
1 199 грн.
Адаптер ASUS Hyper M.2 X16 PCIe 3.0 X4 Expansion Card GEN 4 (90MC08A0-M0EAY0)
0
1 233 грн.
Кулер Supermicro SNK-P0048AP4,
0
1 266 грн.
Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 10 Gbps, 850nm, 0.3km * 2 (UF-MM-10G), Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Кількість модулів - 1 шт