Оплата

1) Готівковий розрахунок. Здійснюється готівкою кур'єру, або готівкою в наших роздрібних магазинах та точках продажу. При доставці кур'єр виписує вам всі необхідні документи, а саме: гарантійний талон і товарний чек. Зверніть увагу: оплата здійснюється у національній валюті, оплату готівкою можна здійснювати в будь-якому місті і населеному пункті України. Якщо у Вашому місті немає роздрібного магазину чи представника компанії КПІ-Маркет, або ж вам так зручніше, у вас є можливість забрати товар в офісі кур'єрської служби Нова Пошта без передоплати. Додатково потрібно буде оплатити вартість доставки у Ваше місто. Вона включає в себе: вартість доставки, страховку товару а також пересилку грошей. У деяких випадках менеджер може попросити зробити передоплату за товар. Передоплата є свого роду гарантією того, що Ви прийдете за своєю посилкою, а нам не доведеться оплачувати порожнє перевезення товару у Ваше місто і назад. Дякуємо за розуміння!

2) Безготівковий розрахунок Для приватних покупців (без ПДВ): Після прийому замовлення ми надамо рахунок, який ви зможете сплатити у відділенні будь-якого банку (Зверніть увагу, Банк може вимагати від вас додаткову сплату послуги з переказу грошових коштів).

Увага! Рахунок дійсний протягом 1 банківського дня. Якщо за цей час оплата не зроблена, ціна товару може бути змінена та продавець не зобов'язується тримати резерв на замовлений товар.

3) Кредит Наша компанія співпрацює з певним переліком банківських установ, посилання на які ви можете знайти знизу головної сторінки нашого сайту в розділі КРЕДИТ. В будь якому нашому роздрібному магазині, представництві, або поштою ви можете отримати від нас стандартний безготівковий рахунок-фактуру для надання банку і отримання кредиту. За посиланнями з назвами партнерських банків в розділі КРЕДИТ ми пропонуємо вам опис поточних умов для отримання і розрахунку по кредитам. За більш детальною інформацію по отриманню товарного кредиту ви можете звертатися безпосередньо у вибрану банківську установу, або зателефонувавши в будь-який офіс або представництво нашої компанії. Адреси для звернення в наші представництва наведені на сторінці Контакти.

Звертайтесь, наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання!