Додаткове серверне обладнання
Цена
312
870
1428
1986
2544
Виробник
Тип оптоволокна
Тип роз'єму
Технологія
Кількість волокон
Швидкість передачі даних
Довжина хвилі
Відстань передачі даних

Додаткове серверне обладнання

0
312 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, LC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B-LC)
0
312 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B)
0
312 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0203A)
0
375 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3SC FoxGate
0
375 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3SC FoxGate
0
397 грн.
Модуль SFP 1G, 20km, SC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0220AD)
0
405 грн.
Модуль SFP RAISECOM USFP-Gb/SS13-D-R
0
430 грн.
Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-20LC
0
445 грн.
Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-20SC
0
445 грн.
Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-20SC
0
470 грн.
Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 3 км, LC SM, TX1310 нм (SFP-1SM-1310nm-3LC), Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Технологія - WDM
0
505 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-10SC FoxGate
0
555 грн.
Модуль SFP RAISECOM USFP-Gb/SS15-D-R
0
580 грн.
Модуль SFP MM, LC module, 1.25 Gbps, 550 m Ubiquiti (UF-MM-1G), Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 2 шт
0
689 грн.
Модуль SFP D-Link 330T/10KM, Тип роз'єму - LC, Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 55.4 x 13.7 x 8.5 мм
0
739 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-10SC FoxGate
0
1 133 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-55DLC80D, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
0
1 590 грн.
Модуль SFP Mikrotik 40Gbe QSFP+ MMF 150m (Q+85MP01D)
0
1 633 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-40LC FoxGate, Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 1
0
2 371 грн.
Модуль SFP Ubiquiti 10Gbe SFP+ RJ45 30m (UF-RJ45-10G)
0
2 544 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1490nm-80SC FoxGate