Додаткове серверне обладнання
Цена
259
1145
2030
2916
3801
Виробник
Тип оптоволокна
Тип роз'єму
Технологія
Кількість волокон
Швидкість передачі даних
Довжина хвилі
Відстань передачі даних

Додаткове серверне обладнання

0
259 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, LC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B-LC)
0
260 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, LC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0203A-LC)
0
263 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0203A)
0
266 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B)
0
310 грн.
Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-SX 2MM LC 550M 850nm DDM (SFP-1G-SX)
0
324 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3SC FoxGate
0
324 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3SC FoxGate
0
335 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3LC FoxGate
0
337 грн.
Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 20KM TX1550/RX1310nm DDM (SFP-1G-BX-D-S20)
0
337 грн.
Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 20KM TX1310/RX1550nm DDM (SFP-1G-BX-U-S20)
0
339 грн.
Модуль SFP RAISECOM USFP-Gb/SS13-D-R
0
374 грн.
Модуль SFP D-Link 330R/3KM
0
381 грн.
Модуль SFP D-Link 330T/3KM
0
402 грн.
Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-20SC
0
404 грн.
Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-20SC
0
430 грн.
Модуль SFP SFPd-2SM-20LC-1310nm FoxGate
0
502 грн.
Модуль SFP RAISECOM USFP-Gb/SS15-D-R
0
533 грн.
Модуль SFP MM, LC module, 1.25 Gbps, 550 m Ubiquiti (UF-MM-1G), Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 2 шт
0
584 грн.
Модуль SFP RJ45-1Гбит/с RCI (SFP-1G- RJ45), Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Робоча температура - 0℃ - 50℃, Кількість модулів - 1 шт
0
690 грн.
Модуль SFP D-Link 330T/10KM, Тип роз'єму - LC, Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 55.4 x 13.7 x 8.5 мм
0
697 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-10SC FoxGate
0
941 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-55DLC80D, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
0
1 279 грн.
Модуль SFP FoxGate 1330nm, 20km, 10Gb (SFP+d-1SM-1330nm-20LC)
0
1 506 грн.
Модуль SFP Mikrotik 40Gbe QSFP+ MMF 150m (Q+85MP01D)
0
1 527 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-40LC FoxGate, Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 1
New
0
1 893 грн.
Модуль SFP Fortinet FN-TRAN-SX
0
1 942 грн.
Модуль SFP Ubiquiti 10Gbe SFP+ RJ45 30m (UF-RJ45-10G)
0
2 314 грн.
Модуль SFP Ubiquiti UF-GP-B+
0
2 377 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1490nm-80SC FoxGate
0
3 801 грн.
Модуль SFP EDIMAX MG-10GAS1