Цена
51
2447
4842
7238
9633
Виробник
Розміри
Швидкість передачі даних

Медіаконвертор

0
51 грн.
Оптический адаптер Digitus (DN-96007-1) LC/LC duplex, SM, керам.сердечник
0
65 грн.
Оптический адаптер Digitus (DN-96009-1) LC/LC duplex, MM, керам.сердечник
0
83 грн.
Оптический патч-корд FiberCord LC/UPC-SC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 1м
0
168 грн.
Патч-корд оптический Digitus (DK-2932-01) LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2, duplex, 1 м
0
208 грн.
Патч-корд оптический Digitus (DK-2932-03) SC-LC Singlemode OS2 - 9/125, Duplex, 3м
0
288 грн.
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
0
288 грн.
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
0
305 грн.
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/RJ-45, 25 км (1550_WDM)
0
305 грн.
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км (1310_WDM)
0
342 грн.
Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 3 км, SC SM, TX1550 нм (SFP-1SM-1550nm-3SC)
0
466 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-85DLC05D, Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
0
471 грн.
Модуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G, Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
0
506 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC220L,
0
555 грн.
Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)
0
555 грн.
Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)
0
622 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20D, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км
0
667 грн.
SFP-Трансивер TP-LINK TL-SM321B
0
725 грн.
Модуль SFP Ubiquiti SM, 1.25 G, 3 км, TX 1550 нм, RX 1310 нм, SC, DDM (UF-SM-1G-S)
0
778 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC110CS,
0
779 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC100CM,
0
822 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-RJ01
0
834 грн.
Шасси Mikrotik CWDM-CHASSIS-2 для установки модуля CWDM-MUX8A в стойку
0
855 грн.
Медиаконвертер TP-Link MC112CS до 60км, WDM
0
856 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC111CS,
0
901 грн.
Медиаконвертер MikroTik RBFTC11
0
954 грн.
Медіаконвертор D-Link DMC-F15SC,
0
1 049 грн.
Модуль DIGITUS 1.25 Gbps SFP, 20km, SM, LC Duplex, 1000Base-LX, 1310nm, Cisco-compatible (DN-81001-02)
0
1 049 грн.
Модуль DIGITUS 1.25 Gbps SFP, 550m, MM, LC Duplex, 1000Base-SX, 850nm, Cisco-compatible (DN-81000-02)
0
1 050 грн.
Медіаконвертор D-Link DMC-F20SC-BXU,
0
1 093 грн.
Медіаконвертор D-Link DMC-F20SC-BXD,
0
1 094 грн.
Модуль Ubiquiti UF-MM-10G SFP Module 2-pack
0
1 180 грн.
Модуль DIGITUS 1.25 Gbps Copper SFP, 100m, RJ45, 10/100/1000Base-T (DN-81005)
0
1 233 грн.
Медиаконвертер TP-Link MC200CM (MM, SC, 550m)
0
1 252 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC210CS,
0
1 406 грн.
Модуль TP-LINK TXM431-SR 10GBase-SR SFP+ LC 300м
0
1 518 грн.
Медіаконвертор D-Link DMC-F60SC,
0
1 560 грн.
Модуль SFP Mikrotik S+RJ10, Тип роз'єму - RJ45, Відстань передачі даних - 200 м
0
1 561 грн.
Медіаконвертор DMC-300SC D-Link,
0
1 609 грн.
Модуль SFP Mikrotik S+85DLC03D, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Кількість модулів - 1 шт
0
1 681 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D), Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі да
0
2 041 грн.
Медіаконвертор DMC-515SC D-Link,
0
2 333 грн.
Модуль TP-LINK TXM431-LR 10GBase-LR SFP+ LC 10км
0
2 520 грн.
Медіаконвертор DMC-920T D-Link,
0
2 520 грн.
Медіаконвертор DMC-920R D-Link,
0
2 590 грн.
Модуль SFP+ Ubiquiti UF-SM-10G 2-pack(SM, LC, 10km, Dual-Fiber, 1310nm)
0
2 780 грн.
Медіаконвертор DMC-700SC D-Link,
0
3 605 грн.
Медіаконвертор DMC-810SC D-Link,
0
3 854 грн.
Модуль SFP Mikrotik S+31DLC10D, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм