Цена
52
2282
4512
6741
8971
Виробник
Розміри
Швидкість передачі даних
Вага

Медіаконвертор

0
Подписаться
Модуль SFP+ Ubiquiti UF-SM-10G 2-pack(SM, LC, 10km, Dual-Fiber, 1310nm)
0
Подписаться
Модуль Ubiquiti UF-MM-10G SFP Module 2-pack
0
52 грн.
Оптический адаптер Digitus (DN-96007-1) LC/LC duplex, SM, керам.сердечник
0
67 грн.
Оптический адаптер Digitus (DN-96009-1) LC/LC duplex, MM, керам.сердечник
0
171 грн.
Патч-корд оптический Digitus (DK-2932-01) LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2, duplex, 1 м
0
196 грн.
Медіаконвертер Optolink 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm (1M-FE-20A)
0
196 грн.
Медіаконвертер Optolink 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm (1M-FE-20B)
0
206 грн.
Патч-корд оптический Digitus (DK-2932-03) SC-LC Singlemode OS2 - 9/125, Duplex, 3м
0
209 грн.
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20
0
225 грн.
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20
0
237 грн.
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1310T/1550R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1550nm-20)
0
251 грн.
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
0
251 грн.
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
0
321 грн.
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/RJ-45, 25 км (1550_WDM)
0
374 грн.
Медіаконвертор FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20),
0
406 грн.
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP)
0
492 грн.
Модуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G, Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
0
498 грн.
Медіаконвертер EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 FoxGate
0
510 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC220L,
0
612 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20D, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км
0
679 грн.
SFP-Трансивер TP-LINK TL-SM321B
0
707 грн.
Модуль SFP Ubiquiti SM, 1.25 G, 3 км, TX 1550 нм, RX 1310 нм, SC, DDM (UF-SM-1G-S)
0
775 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-RJ01
0
858 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC111CS,
0
862 грн.
Медиаконвертер TP-Link MC112CS до 60км, WDM
0
984 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC110CS,
0
999 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC100CM,
0
1 005 грн.
Медиаконвертер MikroTik RBFTC11
0
1 206 грн.
Шасси Mikrotik CWDM-CHASSIS-2 для установки модуля CWDM-MUX8A в стойку
0
1 254 грн.
Медиаконвертер TP-Link MC200CM (MM, SC, 550m)
0
1 256 грн.
Медіаконвертер D-Link DMC-G10SC
0
1 274 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC210CS,
0
1 430 грн.
Модуль DIGITUS 1.25 Gbps Copper SFP, 100m, RJ45, 10/100/1000Base-T (DN-81005)
0
1 447 грн.
Модуль SFP Mikrotik S+85DLC03D, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Кількість модулів - 1 шт
0
1 501 грн.
Медіаконвертер D-Link DMC-G02SC
0
1 507 грн.
Медіаконвертер D-Link DMC-G20SC-BXD
0
1 583 грн.
Медіаконвертор DMC-805G D-Link,
0
1 840 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D), Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі да
0
2 905 грн.
Медіаконвертор DMC-920R D-Link,
0
2 905 грн.
Медіаконвертор DMC-920T D-Link,
0
3 219 грн.
Медіаконвертор DMC-700SC D-Link,
0
4 923 грн.
Модуль Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP Module
0
6 299 грн.
Модуль SFP HP J4858D, Тип роз'єму - LC, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
0
8 971 грн.
Модуль MUX/DEMUX Mikrotik CWDM-MUX8A