Цена
52
2520
4987
7455
9922
Виробник
Розміри
Швидкість передачі даних

Медіаконвертор

0
52 грн.
Оптический адаптер Digitus (DN-96007-1) LC/LC duplex, SM, керам.сердечник
0
165 грн.
Патч-корд оптический Digitus (DK-2932-01) LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2, duplex, 1 м
0
201 грн.
Патч-корд оптический Digitus (DK-2932-03) SC-LC Singlemode OS2 - 9/125, Duplex, 3м
0
222 грн.
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20
0
255 грн.
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1310T/1550R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1550nm-20)
0
255 грн.
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1310T/1550R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1310nm-20)
0
260 грн.
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20
0
289 грн.
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
0
289 грн.
Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
0
318 грн.
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/RJ-45, 25 км (1310_WDM)
0
321 грн.
Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/RJ-45, 25 км (1550_WDM)
0
424 грн.
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP)
0
492 грн.
Медиаконвертер TP-Link MC200CM (MM, SC, 550m)
0
516 грн.
Медіаконвертер EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 FoxGate
0
530 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-85DLC05D, Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
0
535 грн.
Модуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G, Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
0
643 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20D, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км
0
669 грн.
SFP-Трансивер TP-LINK TL-SM321B
0
720 грн.
Модуль SFP Ubiquiti SM, 1.25 G, 3 км, TX 1550 нм, RX 1310 нм, SC, DDM (UF-SM-1G-S)
0
757 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC110CS,
0
782 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-RJ01
0
797 грн.
Медіаконвертор D-Link DMC-G01LC,
0
861 грн.
Медиаконвертер TP-Link MC112CS до 60км, WDM
0
879 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC111CS,
0
972 грн.
Медіаконвертор D-Link DMC-F20SC-BXU,
0
1 041 грн.
Медіаконвертор D-Link DMC-F30SC,
0
1 050 грн.
Медиаконвертер MikroTik RBFTC11
0
1 065 грн.
Медіаконвертор D-Link DMC-F20SC-BXD,
0
1 094 грн.
Модуль Ubiquiti UF-MM-10G SFP Module 2-pack
0
1 103 грн.
Медіаконвертор D-Link DMC-F15SC,
0
1 213 грн.
Шасси Mikrotik CWDM-CHASSIS-2 для установки модуля CWDM-MUX8A в стойку
0
1 248 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC210CS,
0
1 397 грн.
Модуль DIGITUS 1.25 Gbps Copper SFP, 100m, RJ45, 10/100/1000Base-T (DN-81005)
0
1 497 грн.
Модуль SFP Mikrotik S+85DLC03D, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Кількість модулів - 1 шт
0
1 519 грн.
Медіаконвертор D-Link DMC-F60SC,
0
1 591 грн.
Медіаконвертор DMC-805G D-Link,
0
1 747 грн.
Медіаконвертор DMC-300SC D-Link,
0
1 748 грн.
Модуль SFP Mikrotik S+RJ10, Тип роз'єму - RJ45, Відстань передачі даних - 200 м
0
1 895 грн.
Модуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D), Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі да
0
2 042 грн.
Медіаконвертор DMC-515SC D-Link,
0
2 261 грн.
Медіаконвертор DMC-530SC D-Link,
0
2 522 грн.
Медіаконвертор DMC-920T D-Link,
0
2 590 грн.
Модуль SFP+ Ubiquiti UF-SM-10G 2-pack(SM, LC, 10km, Dual-Fiber, 1310nm)
0
2 782 грн.
Медіаконвертор DMC-700SC D-Link,
0
5 174 грн.
Модуль Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP Module
0
5 210 грн.
Медіаконвертор DMC-1910R D-Link,
0
6 628 грн.
Модуль SFP HP J4858D, Тип роз'єму - LC, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт