Мережеве обладнання Активне
Цена
14
111450
222885
334321
445756
Виробник
Тип
Розміри
Форм-фактор
Інтерфейси
Застосування
Частота
Чіпсет
Корпус
Кількість вентиляторів
Роздільна здатність дисплея
Роз'єм
Покоління зв'язку
Процесор
Інтерфейс
Швидкість
Діагональ дисплея
Роздільна здатність
Підключення
Швидкість передачі даних
Розмір матриці
Температура зберігання
Призначення
Стандарт
Дисплей
Функції
Відповідність мережевим стандартам
Підтримка транспортних протоколів
Підтримка карт пам'яті
Порти
Тип акумулятора
FLASH-пам'ять
USB
Оперативна пам'ять
Упаковка
Додаткові можливості
Матеріал корпусу
Висота
Колір
Ширина
Роз'єми
Глибина
Кількість каналів
Блок живлення
Інтерфейс підключення
Особливості
Живлення
Додатково
Безпека
Додаткові функції
Вага
Ширина (мм)
Висота (мм)
Глибина (мм)
Вага (г)
Фокусна відстань
Режими роботи

Мережеве обладнання Активне

0
Подписаться
Комутатор Fortinet FS-124E 24 x GE RJ45 ports, 4 x GE SFP slots, Комутатор Fortinet FS-124E 24 x GE RJ45 ports, 4 x GE SFP slots
0
Подписаться
Точка доступу TP-Link EAP230-Wall (AC1200, 1хGE WAN,1хGE LAN,PoE, Omada, InWall)
0
Подписаться
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG2008P, керований, Портів - 8, 8 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet, МАС - 8 Кб, Ш - 209 мм, Г - 26 мм, В - 126 мм
0
Подписаться
Сервер Fortinet FortiDeceptor 1000F Appliance with (1xWin7 and 1xWin10) 8Linux VMs up to max 16VM, Сервер Fortinet FortiDeceptor 1000F Appliance with (1xWin7 and 1xWin10) 8Linux VMs up to max 16VM
0
Подписаться
Міжмережевий екран Fortinet FIS-1000F Appliance. Supports up to 250 Concurrent Web Sessions., Міжмережевий екран Fortinet FIS-1000F Appliance. Supports up to 250 Concurrent Web Sessions.
0
Подписаться
Адаптер PoE инжектор пассивный, Адаптер PoE пасивний Даное устройство предназначено для удобной передачи питания по витой паре. Не только для IP камер но и других устройств которые подключаются по витой паре: Свитчи, роутеры IP камеры.
0
Подписаться
Мережева карта Lenovo 2x1GB RJ45 PCIE (7ZT7A00544), 2хRJ-45
0
Подписаться
Міжмережевий екран Fortinet FG-100F 22 x GE RJ45 (2 x WAN, 1xDMZ, 1 x Mgmt port, 2 x HA, 16 x switch ports with 4 SFP port share, Міжмережевий екран Fortinet FG-100F 22 x GE RJ45 (2 x WAN, 1xDMZ, 1 x Mgmt port, 2 x HA, 16 x switch ports with 4 SFP port share
0
Подписаться
Міжмережевий екран Fortinet FG-40F 5 x GE RJ45 ports (including 4 x Internal Ports, 1 x WAN Ports
0
Подписаться
Міжмережевий екран Fortinet FG-60F 10xGE RJ45 ports 7x Internal Ports, 2xWAN Ports, 1xDMZ Port
0
14 грн.
Спліттер Atcom витой пары, UTP, 8P8C- RJ-45 1port (female) to 2port (femal (12450)
0
52 грн.
Оптический адаптер Digitus (DN-96007-1) LC/LC duplex, SM, керам.сердечник
0
66 грн.
Спліттер D-Link DSL-30CF, 3xRJ-11, ADSL, ADSL2/2+, Annex A
0
74 грн.
Крепление QuickMOUNT для монтажа точек доступа SXT, BaseBox
0
79 грн.
PoE-инжектор Voltronic 08863
0
79 грн.
PoE-инжектор Voltronic 3-0039
0
84 грн.
Сетевой адаптер FY-1026 1хGE LAN, USB 2.0
0
84 грн.
Крепление Ubiquiti NanoBeam Wall Mount Kit (NBE-WMK)
0
88 грн.
Инжектор Mikrotik RBPOE
0
90 грн.
Сетевой адаптер Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN
0
93 грн.
Сетевой адаптер Merlion 8139D 1хGE LAN, PCI
0
97 грн.
Контроллер USB - Bluetooth 4.0 HQ-Tech BT4-S1, Extra Slim, Qualcomm, блистер
0
99 грн.
Адаптер Wi-Fi MT7601 (N150, внешняя антенна 3 дБи)
0
105 грн.
Адаптер PoE Mikrotik RBPOE
0
111 грн.
Адаптер Wi-Fi Merlion LV-UW02-5DB-MTK7601
0
120 грн.
Мережева карта GEMBIRD NIC-R1, 1x10/100TX, PCI, Realtek RTL8139D
0
121 грн.
Адаптер питания 18V 1.2A
0
135 грн.
Спліттер витой пары, UTP, 1x2RJ-45 EPNew (ETMD-UCJJWH), RJ-45, 2 шт
0
150 грн.
Мережева карта D-Link DFE-520TX, 1x10/100TX, PCI, CSMA/CD
0
155 грн.
Адаптер PoE Mikrotik RBGPOE,
0
159 грн.
Комутатор мережевий Mercusys MS105, некерований, настільний, 5, Fast Ethernet, некерований, 1 Гбит/с, 2048 Кб, 5 х 10/100 - RJ-45
0
162 грн.
Комутатор мережевий Netis ST3105S, некерований, настільний, 5, Fast Ethernet, некерований, 1 Гбит/с, 2000 Кб, Пластик
0
165 грн.
Патч-корд оптический Digitus (DK-2932-01) LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2, duplex, 1 м
0
173 грн.
Комутатор мережевий Mercury S105C
0
179 грн.
Комутатор мережевий TENDA S105, некерований, настільний, 5, Fast Ethernet, некерований, 1.6 Гбіт/с, 2000 Кб, Пластик
0
179 грн.
Мережевий адаптер Gembird (NIC-U2-02) USB - Fast Ethernet, белый
0
186 грн.
Сетевая карта D-Link DFE-530TX 1xFE, PCI-Express, bulk
0
186 грн.
Коммутационный бокс Dahua DH-PFA139
0
189 грн.
Маршрутизатор Ubiquiti LS1005
0
189 грн.
Мережева карта Wi-Fi TENDA Pico (W311Mi), до 150Mbps, 802.11g/n, USB
0
190 грн.
Адаптер Wi-Fi D-Link DWA-121 (802.11n.b.g, N150), до 150Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
0
190 грн.
Мережева карта Wi-Fi D-Link DWA-131, до 150Mbps, 802.11g/n, USB
0
193 грн.
Блок живлення Mikrotik 5VPOW (5V, 1A, micoUSB, для hAP mini, hAP lite, cAP lite)
0
195 грн.
Комутатор мережевий Netis ST3108S, некерований, настільний, 8, Fast Ethernet, некерований, 1 Гбит/с, 2000 Кб, Пластик
0
197 грн.
Комутатор Voltronic PIX-LINK LV-SW05
0
199 грн.
Комутатор мережевий TP-Link LS1005
0
199 грн.
Мережева карта Wi-Fi Mercusys MW150US, до 150Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
0
199 грн.
Комутатор мережевий TENDA S108, некерований, настільний, 8, Fast Ethernet, некерований, 1.6 Гбіт/с, 2 Кб, Пластик