Мережеве обладнання Активне
Цена
24
127556
255088
382620
510152
Виробник
Тип
Розміри
Форм-фактор
Інтерфейси
Частота
Чіпсет
Корпус
Кількість вентиляторів
Роздільна здатність дисплея
Роз'єм
Покоління зв'язку
Процесор
Інтерфейс
Швидкість
Діагональ дисплея
Роздільна здатність
Підключення
Швидкість передачі даних
Температура зберігання
Призначення
Стандарт
Дисплей
Функції
Відповідність мережевим стандартам
Підтримка транспортних протоколів
Порти
Тип акумулятора
FLASH-пам'ять
USB
Оперативна пам'ять
Упаковка
Додаткові можливості
Висота
Колір
Ширина
Роз'єми
Глибина
Кількість каналів
Блок живлення
Інтерфейс підключення
Особливості
Живлення
Додатково
Безпека
Вага
Ширина (мм)
Висота (мм)
Глибина (мм)
Вага (г)
Режими роботи

Мережеве обладнання Активне

0
Подписаться
Міжмережевий екран Fortinet FG-100F 22 x GE RJ45 (2 x WAN, 1xDMZ, 1 x Mgmt port, 2 x HA, 16 x switch ports with 4 SFP port share, Міжмережевий екран Fortinet FG-100F 22 x GE RJ45 (2 x WAN, 1xDMZ, 1 x Mgmt port, 2 x HA, 16 x switch ports with 4 SFP port share
0
Подписаться
Комутатор Fortinet FS-124E 24 x GE RJ45 ports, 4 x GE SFP slots, Комутатор Fortinet FS-124E 24 x GE RJ45 ports, 4 x GE SFP slots
0
Подписаться
Сервер Fortinet FortiDeceptor 1000F Appliance with (1xWin7 and 1xWin10) 8Linux VMs up to max 16VM, Сервер Fortinet FortiDeceptor 1000F Appliance with (1xWin7 and 1xWin10) 8Linux VMs up to max 16VM
0
Подписаться
Міжмережевий екран Fortinet FIS-1000F Appliance. Supports up to 250 Concurrent Web Sessions., Міжмережевий екран Fortinet FIS-1000F Appliance. Supports up to 250 Concurrent Web Sessions.
0
Подписаться
Адаптер PoE инжектор пассивный, Адаптер PoE пасивний Даное устройство предназначено для удобной передачи питания по витой паре. Не только для IP камер но и других устройств которые подключаются по витой паре: Свитчи, роутеры IP камеры.
0
24 грн.
Спліттер Atcom витой пары, UTP, 8P8C- RJ-45 1port (female) to 2port (femal (12450)
0
63 грн.
Инжектор Mikrotik 5VUSB
0
67 грн.
Спліттер D-Link DSL-30CF, 3xRJ-11, ADSL, ADSL2/2+, Annex A
0
74 грн.
Крепление QuickMOUNT для монтажа точек доступа SXT, BaseBox
0
81 грн.
Крепление Ubiquiti NanoBeam Wall Mount Kit (NBE-WMK)
0
83 грн.
Оптический патч-корд FiberCord LC/UPC-SC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 1м
0
112 грн.
Инжектор Mikrotik RBPOE
0
113 грн.
Разветвитель порта RJ45 Digitus DN-93904
0
120 грн.
Мережева карта GEMBIRD NIC-R1, 1x10/100TX, PCI, Realtek RTL8139D
0
136 грн.
Спліттер витой пары, UTP, 1x2RJ-45 EPNew (ETMD-UCJJWH), RJ-45, 2 шт
0
150 грн.
Мережева карта D-Link DFE-520TX, 1x10/100TX, PCI, CSMA/CD
0
152 грн.
Адаптер PoE Mikrotik RBGPOE,
0
155 грн.
Блок живлення Mikrotik 5VPOW (5V, 1A, micoUSB, для hAP mini, hAP lite, cAP lite)
0
156 грн.
Мережева карта Wi-Fi Mercusys MW150US, до 150Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
0
157 грн.
Маршрутизатор Ubiquiti LS1005
0
159 грн.
Комутатор мережевий Mercusys MS105, некерований, настільний, 5, Fast Ethernet, некерований, 1 Гбит/с, 2048 Кб, 5 х 10/100 - RJ-45
0
159 грн.
Мережевий адаптер Gembird (NIC-U2-02) USB - Fast Ethernet, белый
0
168 грн.
Патч-корд оптический Digitus (DK-2932-01) LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2, duplex, 1 м
0
169 грн.
Мережева карта Wi-Fi TENDA Nano (W311M), до 150Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
0
172 грн.
Комутатор мережевий Netis ST3105S, некерований, настільний, 5, Fast Ethernet, некерований, 1 Гбит/с, 2000 Кб, Пластик
0
179 грн.
Комутатор мережевий TENDA S105, некерований, настільний, 5, Fast Ethernet, некерований, 1.6 Гбіт/с, 2000 Кб, Пластик
0
180 грн.
Крепление Ubiquiti NANOMOUNT
0
182 грн.
Комутатор мережевий Netis ST3108S, некерований, настільний, 8, Fast Ethernet, некерований, 1 Гбит/с, 2000 Кб, Пластик
0
182 грн.
Мережева карта Wi-Fi Netis WF2120, до 150Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
0
184 грн.
Мережева карта Wi-Fi Netis WF2123, до 300Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
0
188 грн.
Адаптер Wi-Fi D-Link DWA-121 (802.11n.b.g, N150), до 150Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
0
189 грн.
Мережева карта Wi-Fi TENDA Pico (W311Mi), до 150Mbps, 802.11g/n, USB
0
194 грн.
Антенна MikroTik ACOMNIRPSMA (2,4Ghz, RPSMA, waterproof, omni, 5dBi)
0
199 грн.
Комутатор мережевий Mercusys MS108, некерований, настільний, 8, Fast Ethernet, некерований, 1.6 Гбіт/с, 2048 Кб, 8 х 10/100 - RJ-45
0
199 грн.
Комутатор мережевий TENDA S108, некерований, настільний, 8, Fast Ethernet, некерований, 1.6 Гбіт/с, 2 Кб, Пластик
0
199 грн.
Маршрутизатор Ubiquiti LS1008
0
199 грн.
Мережева карта Wi-Fi EDIMAX EW-7811UN, до 150Mbps, 802.11g/n, USB
0
201 грн.
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti AMG-PRO, Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 150 Мбіт/с), робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудо
0
207 грн.
Патч-корд оптический Digitus (DK-2932-03) SC-LC Singlemode OS2 - 9/125, Duplex, 3м
0
210 грн.
Комутатор мережевий D-Link DES-1005C, некерований, настільний, 5, Fast Ethernet, некерований, 1 Гбит/с, 2000 Кб, Пластик
0
218 грн.
Мережева карта Wi-Fi D-Link DWA-131, до 150Mbps, 802.11g/n, USB
0
219 грн.
Адаптер PoE TP-Link TL-PoE10R,
0
223 грн.
Комплект кабелей D-Link (DKVM-CB/1.2M/B) для KVM-переключателей, 1.2м
0
232 грн.
Адаптер PoE Ubiquiti POE-24-12W, 10/100 Мбіт/с
0
235 грн.
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20
0
239 грн.
Адаптер PoE Ubiquiti POE-15-12W, 10/100/1000 Мбіт/с
0
239 грн.
Мережева карта EDIMAX EN-9235TX-32, 1x10/100/1000TX, PCI
0
239 грн.
Мережева карта Wi-Fi Mercusys MW300UM, до 300Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB