Мережеве обладнання Активне

Мережеве обладнання Активне

Цена
0
1 208 грн.
Комутатор KVM EDIMAX EK-UAK2, 2, USB 2.0, VGA, audio
0
2 103 грн.
Комутатор KVM EDIMAX EK-UAK4, 4, USB 2.0, VGA, audio
0
2 520 грн.
IP телефон Grandstream GXP1628, дротове, 2, Fast Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с), RJ-9, RJ45
0
516 грн.
Мережева карта Wi-Fi ASUS USB-N13, до 300Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
0
208 грн.
Антена Wi-Fi TP-Link TL-ANT2409CL, всеспрямована, 2.4 ГГц, зовнішній
0
2 898 грн.
Точка доступу Wi-Fi Grandstream GWN7610, Wi-Fi точка, a (до 54 Мбіт/с), ac (до 1.3 Гбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 450 Мбіт/с), 2.4 / 5 ГГц, вбудована/незнімна, LAN 10/100/1000 Мбіт/с, USB 2.0, WAN 10/100/1000 Мбит/с
0
569 грн.
Крепіж AP-220-MNT-W1W Mt Basic c White Kit JW047A, Крепіж AP-220-MNT-W1W Mt Basic c White Kit JW047A
0
5 621 грн.
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti UAP-3, 2.4 GHz, до 300Mbps, IEEE 802.11b/g/n, 200 х 200 х 36.5 мм, External
0
6 094 грн.
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti UAP-AC-M-PRO, Wi-Fi точка, a (до 54 Мбіт/с), ac (до 1.7 Гбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n, 2.4 / 5 ГГц, вбудована/незнімна, LAN 10/100/1000 Мбіт/с
0
4 948 грн.
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti PBE-5AC-500-ISO, Режими роботи - Wi-Fi точка, Wi-Fi міст, стандарти мереж - n, ac, робоча частота - 5 ГГц, інтерфейси - LAN 10/100/1000 Мбіт/с, WAN 10/100/1000 Мбит/с
0
1 788 грн.
Комутатор мережевий D-Link DGS-1016A, некерований, настільний, 16, Gigabit Ethernet, некерований, 32 Гбіт/с, 8 Кб, Пластик
0
9 325 грн.
Комутатор мережевий 1920S-24G HP (JL381A), smart, в стійку, 26, Gigabit Ethernet, SFP, керований, 52 Гбіт/с, 8000 Кб, Металевий, 24x10/100/1000TX, 2хSFP
0
3 986 грн.
Комутатор мережевий TP-Link T1500G-10MPS, smart, в стійку, 10, Gigabit Ethernet, SFP, керований, 20 Гбіт/с, 8000 Кб, Метал, 2хSFP, 8x10/100/1000TX, 8xPoE+
0
7 665 грн.
L2 комутатор 8xGE, 2xCombo (SF P / RJ-45), наст., безшумний GS2210-8, L2 комутатор 8xGE, 2xCombo (SF P / RJ-45), наст., безшумний GS2210-8
0
1 031 грн.
Комутатор мережевий D-Link DGS-1100-08 (DGS-1100-08/B1A), керований, настільний, 8, Gigabit Ethernet, керований, 16 Гбіт/с, 8000 Кб, Метал
0
40 742 грн.
Комутатор мережевий HP 2530-24G-PoE+ (J9773A), керований 2-го рівня, в стійку, 28, Gigabit Ethernet, SFP, керований, 56 Гбіт/с, 16000 Кб, Метал
0
8 413 грн.
Комутатор мережевий D-Link DES-1210-52/ME, 104, 128 MB, 16К, 3 MB, 440 х 210 х 44 мм, 48x10/100TX, 4хSFP, Enterprise, керований
0
1 236 грн.
Комутатор мережевий HP 1405-8G (JH408A), некерований, настільний, 8, Gigabit Ethernet, некерований, 16 Гбіт/с, 8000 Кб, Пластик, 8, 8x10/100/1000TX
0
1 574 грн.
Комутатор TENDA TEF1109P-8-63W (1xFE+8xFE PoE, 58Вт max)
0
1 989 грн.
Комутатор мережевий Ubiquiti N-SW, Тип - некерований, форм-фактор - вуличний, кількість портів - 4, порти - Gigabit Ethernet, можливість віддаленого управління - некерований, комутаційн
0
1 802 грн.
Маршрутизатор Mikrotik RB951UI-2HND,
0
935 грн.
Маршрутизатор D-Link DIR-806A, a (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), 10/100BASE-TX Ethernet (MDI/MDIX), 4, так
0
8 519 грн.
Комутатор HPE 1920S 8G PPoE+ 65W, Комутатор HPE 1920S 8G PPoE+ 65W
0
17 958 грн.
Комутатор мережевий HP 1920S-24G-2SFP (JL384A), керований 2-го рівня, в стійку, 26, Gigabit Ethernet, SFP, керований, 52 Гбіт/с, 8 Кб, Метал, 12xPoE+ (30W на порт), 24x10/100/1000TX, 24x10/100/1000T
0
Подписаться
Адаптер PoE инжектор пассивный, Адаптер PoE пасивний Даное устройство предназначено для удобной передачи питания по витой паре. Не только для IP камер но и других устройств которые подключаются по витой паре: Свитчи, роутеры IP камеры.
0
2 927 грн.
Комутатор мережевий D-Link DGS-1024C, некерований, в стійку, 24, Gigabit Ethernet, некерований, 48 Гбіт/с, 16000 Кб, Метал
0
2 348 грн.
Точка доступу Ubiquiti Nanostation M2(NS-M2) внешняя/внутренняя, 2GHz, 11dBi
0
2 084 грн.
Комутатор мережевий D-Link DGS-1016C, некерований, в стійку, 16, Gigabit Ethernet, некерований, 32 Гбіт/с, 8000 Кб, Метал, 16x10/100/1000TX
0
257 грн.
Мережева карта Wi-Fi D-Link DWA-131, до 150Mbps, 802.11g/n, USB
0
546 грн.
Комутатор мережевий D-Link DES-1008D, Метал, 8x10/100TX, 8x10/100TX, Unmanaged Desktop Layer 2, відсутні, відсутні, дані відсутні, дані відсутні, нет, нет, нет
0
521 грн.
Модуль Planet MGB-TLX (Mini GBIC LX SFP модуль)
0
9 грн.
Оптический адаптер (каплер) Cor-X AD-SC/PC
0
22 грн.
Сплиттер ADSL Tenda TD-1301A
0
80 грн.
Спліттер D-Link DSL-30CF, 3xRJ-11, ADSL, ADSL2/2+, Annex A
0
124 грн.
Оптический патч-корд FiberCord LC/UPC-SC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 1м
0
90 грн.
Крепление QuickMOUNT для монтажа точек доступа SXT, BaseBox
0
98 грн.
Адаптер Wi-Fi MT7601 (N150, внешняя антенна 3 дБи)
0
125 грн.
Розгалужувач DIGITUS витой пары, STP, cat.5e, 1x2RJ-45 (DN-93904), Тип - Розгалужувач, призначення - для 2x розеток RJ45 / 1x вилка RJ45
0
156 грн.
Мережева карта GEMBIRD NIC-R1, 1x10/100TX, PCI, Realtek RTL8139D
0
107 грн.
Инжектор Mikrotik RBPOE
0
134 грн.
Адаптер питания 18V 1.2A
0
179 грн.
Мережевий адаптер Gembird (NIC-U2-02) USB - Fast Ethernet, белый
0
165 грн.
Мережева карта Wi-Fi TENDA Nano (W311M), до 150Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
0
185 грн.
Спліттер витой пары, UTP, 1x2RJ-45 EPNew (ETMD-UCJJWH), RJ-45, 2 шт
0
147 грн.
Комутатор мережевий Mercusys MS105, некерований, настільний, 5, Fast Ethernet, некерований, 1 Гбит/с, 2048 Кб, 5 х 10/100 - RJ-45
0
166 грн.
Адаптер PoE Mikrotik RBGPOE,
0
155 грн.
Мережева карта D-Link DFE-520TX, 1x10/100TX, PCI, CSMA/CD
0
189 грн.
Комутатор мережевий TENDA S105, некерований, настільний, 5, Fast Ethernet, некерований, 1.6 Гбіт/с, 2000 Кб, Пластик