Мережеве обладнання Активне

Мережеве обладнання Активне

Цена
0
6 580 грн.
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti UAP-AC-M-PRO, Wi-Fi точка, a (до 54 Мбіт/с), ac (до 1.7 Гбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n, 2.4 / 5 ГГц, вбудована/незнімна, LAN 10/100/1000 Мбіт/с
0
218 грн.
Мережева карта Wi-Fi TENDA Pico (W311Mi), до 150Mbps, 802.11g/n, USB
0
7 635 грн.
Комутатор мережевий Cisco SG110-16HP-EU, некерований, в стійку, 16, Gigabit Ethernet, керований, 32 Гбіт/с, 8000 Кб, Метал, 16x10/100/1000TX, 8xPoE
0
1 155 грн.
Маршрутизатор TP-Link TL-R470T+, 10/100BASE-TX Ethernet (MDI/MDIX), 4
0
Подписаться
Адаптер PoE инжектор пассивный, Адаптер PoE пасивний Даное устройство предназначено для удобной передачи питания по витой паре. Не только для IP камер но и других устройств которые подключаются по витой паре: Свитчи, роутеры IP камеры.
0
3 780 грн.
Маршрутизатор Keenetic Keenetic GIGA, ac (до 867 Мбіт/c), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), 10/100/1000BASE-T Ethernet (MDI/MDIX), 5, SFP
0
2 803 грн.
Комутатор мережевий Dahua PFS3110-8P-96 (20592), некерований, настільний, 10, Fast Ethernet, некерований, 7.6 Mpps, 8000 Кб, Метал, 8, 8 х 10/100 - RJ-45, 8xPoE+
0
26 грн.
Сплиттер ADSL Tenda TD-1301A
0
124 грн.
Оптический патч-корд FiberCord LC/UPC-SC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 1м
0
93 грн.
Крепление Ubiquiti NanoBeam Wall Mount Kit (NBE-WMK)
0
93 грн.
Крепление QuickMOUNT для монтажа точек доступа SXT, BaseBox
0
156 грн.
Мережева карта GEMBIRD NIC-R1, 1x10/100TX, PCI, Realtek RTL8139D
0
136 грн.
Адаптер питания 18V 1.2A
0
179 грн.
Комутатор мережевий Netis ST3105S, некерований, настільний, 5, Fast Ethernet, некерований, 1 Гбит/с, 2000 Кб, Пластик
0
152 грн.
Комутатор мережевий Mercusys MS105, некерований, настільний, 5, Fast Ethernet, некерований, 1 Гбит/с, 2048 Кб, 5 х 10/100 - RJ-45
0
162 грн.
Мережева карта D-Link DFE-520TX, 1x10/100TX, PCI, CSMA/CD
0
197 грн.
Мережева карта Wi-Fi TENDA Nano (W311M), до 150Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
0
171 грн.
Адаптер PoE Mikrotik RBGPOE,
0
168 грн.
Антенна MikroTik ACOMNIRPSMA (2,4Ghz, RPSMA, waterproof, omni, 5dBi)
0
185 грн.
Мережева карта Wi-Fi Netis WF2120, до 150Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
0
197 грн.
Комутатор мережевий TENDA S105, некерований, настільний, 5, Fast Ethernet, некерований, 1.6 Гбіт/с, 2000 Кб, Пластик
0
229 грн.
Комутатор мережевий Netis ST3108S, некерований, настільний, 8, Fast Ethernet, некерований, 1 Гбит/с, 2000 Кб, Пластик
0
188 грн.
Комутатор мережевий Mercusys MS108, некерований, настільний, 8, Fast Ethernet, некерований, 1.6 Гбіт/с, 2048 Кб, 8 х 10/100 - RJ-45
0
249 грн.
Комутатор мережевий TENDA S108, некерований, настільний, 8, Fast Ethernet, некерований, 1.6 Гбіт/с, 2 Кб, Пластик
0
182 грн.
Крепление QuickMOUNT PRO LHG для монтажа точек доступа LHG
Хит
0
265 грн.
Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1005D, некерований, настільний, 5, Fast Ethernet, некерований, 1 Гбит/с, 4 Кб, Пластик
0
245 грн.
Мережева карта Wi-Fi TP-Link TL-WN725N, до 150Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB, BOX
0
192 грн.
Мережевий адаптер Gembird (NIC-U2-02) USB - Fast Ethernet, белый
0
197 грн.
Мережева карта Wi-Fi Mercusys MW300UM, до 300Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
0
249 грн.
Мережева карта Wi-Fi Netis WF2123, до 300Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
0
207 грн.
Антена Wi-Fi TP-Link TL-ANT2409CL, всеспрямована, 2.4 ГГц, зовнішній
0
222 грн.
Комутатор мережевий D-Link DES-1005C, некерований, настільний, 5, Fast Ethernet, некерований, 1 Гбит/с, 2000 Кб, Пластик
0
220 грн.
Блок живлення Mikrotik 5VPOW (5V, 1A, micoUSB, для hAP mini, hAP lite, cAP lite)
0
222 грн.
Мережева карта Wi-Fi EDIMAX EW-7811UN, до 150Mbps, 802.11g/n, USB
0
311 грн.
Мережева карта Wi-Fi TENDA U3 (N300, USB2.0)
0
240 грн.
Комутатор мережевий EDIMAX ES-3308P, некерований, настільний, 8, Fast Ethernet, некерований, 1.6 Гбіт/с, 1024 Кб, Пластик
0
264 грн.
Мережева карта Wi-Fi TENDA W311MA, до 150Mbps, 802.11g/n, USB
0
264 грн.
Комутатор мережевий D-Link DES-1008C, некерований, настільний, 8, Fast Ethernet, некерований, 1.6 Гбіт/с, 2000 Кб, Пластик
Хит
0
307 грн.
Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1008D, некерований, настільний, 8, Fast Ethernet, некерований, 1.6 Гбіт/с, 1000 Кб, Пластик
0
299 грн.
Мережева карта Wi-Fi TENDA U1, до 300Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB
0
332 грн.
Мережева карта TP-Link TG-3468, 1x10/100/1000TX, PCI-E
0
269 грн.
Кабель для антенны MikroTik RTB-ACRPSMA 50см
0
309 грн.
Маршрутизатор Netis WF2411E, b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 150 Мбіт/с), 10/100BASE-TX Ethernet (MDI/MDIX), 4, так
0
289 грн.
Маршрутизатор Mercusys MW301R, Стандарт Wi-Fi 802.11 - b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), вхідний інтерфейс - 10/100BASE-TX Ethernet (MDI/MDIX), кількість LAN по
0
365 грн.
Адаптер PoE TP-Link TL-PoE10R,
0
282 грн.
Мережева карта EDIMAX EN-9235TX-32, 1x10/100/1000TX, PCI
0
286 грн.
Антенна MikroTik (ACSWIM) Wireless, 2.4-5.8Ghz, 4dbi
0
319 грн.
Маршрутизатор Netis WF2411R, b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 150 Мбіт/с), 10/100BASE-TX Ethernet (MDI/MDIX), 4