Партнерам

Партнерам

Наша компанія в особі кожного замовника бачить довгострокового партнера. Для зручності роботи з нами ми пропонуємо на нашому сайті систему персональної реєстрації. Кожен зареєстрований користувач автоматично отримує доступ до "особистого кабінету", який покликаний спростити і прискорити вашу роботу з нашим електронним каталогом і з нашою компанією.

Один раз зареєструвавшись, вам більше не доведеться при оформленні замовлення щоразу вводити дані про себе, про місце і способи доставки, самостійно додзвонюватись і підтверджувати своє замовлення. Наші менеджери в режимі реального часу отримують інформацію про оформлення вашого нового замовлення і оперативно зв'язуються з вами для узгодження всіх технічних питань про його якнайшвидшу реалізацію, терміни і способи оформлення та передачі вам замовлених товарів.

По кожному зареєстрованому користувачеві ведеться докладна статистика покупок. Зареєстрованому користувачу буде простіше отримати знижку. За допомогою свого особистого кабінету ви зможете завжди мати оперативну інформацію про наші акції, розпродажі та новини компанії.

Робота з корпоративними клієнтами:

В даний час для постійних замовників зі стабільними щомісячними замовленнями і оборотами ми пропонуємо розширений спектр можливостей та послуг, в переліку яких:

  • Спеціальний партнерський рівень цін на всі види наших товарів і послуг;
  • Спеціальна програма маркетингової та сервісної підтримки для наших клієнтів;
  • Доставка замовлень на територію замовника за рахунок власних коштів компанії;
  • Можливість доступу до персоналізованої системі електронної торгівлі та управління замовленнями;
  • Онлайн перегляд, замовлення і резервація товарів як в наявності так і таких, які лише перебувають в дорозі до складів;
  • Розширений доступ до фінансових звітів по завершеним операціям та історії відвантажень товарів, а також товарів, що перебувають на сервісному обслуговуванні;


Наша система доступна для вас 24 години на добу , 7 днів на тиждень!

В системі міститься докладна інформація про більш ніж десятки тисяч товарів, їх доступності та ціни. Система надає зручні інструменти пошуку, фільтрації і виведення списків товарів, формування актуальних прайсів та персоніфікованих пропозицій спеціально для Вас!

Як стати партнером

  • Для подачі завки на отримання статусу "Партнера" Вам необхідно отримати "Анкету парнера":
  • Заповнити та надіслати нам отриману вами щойно "Анкету партнера" на електронну адресу [email protected]

Зателефонуйте нам за телефоном (093) 085-51-90, і наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання.