Цена
376
40177
79977
119778
159578
Виробник
Роз'єм
Швидкість

Аксесуари до комутаторів

0
376 грн.
Модуль D-Link DEM-210,
0
553 грн.
SFP-Трансивер D-Link 211 1x100BaseFX MM 2km, LC, SFP-Трансивер D-Link 211 1x100BaseFX MM 2km, LC
0
575 грн.
Модуль DEM-220T D-Link,
0
586 грн.
Модуль TP-Link TL-SM311LM,
0
587 грн.
Модуль TP-Link TL-SM311LS,
0
592 грн.
Модуль D-Link DEM-220R,
0
625 грн.
SFP-Трансивер D-Link 310GT 1x1000BaseLX SM 10км, LC, SFP-Трансивер D-Link 310GT 1x1000BaseLX SM 10км, LC
0
651 грн.
SFP-Трансiвер 330R/10KM 1x1000Base-BX-U, WDM, SM, 10км, DDM, SFP-Трансiвер 330R/10KM 1x1000Base-BX-U, WDM, SM, 10км, DDM
0
860 грн.
Мережевий кабель Bosch DCNM-CB02B Dcentis system cable assembly 2m, Мережевий кабель Bosch DCNM-CB02B Dcentis system cable assembly 2m
0
902 грн.
PoE-Инжектор DIGITUS PoE 802.3af, 10/100/1000 Mbps, Output max. 48V, 15.4W, PoE-Инжектор DIGITUS PoE 802.3af, 10/100/1000 Mbps, Output max. 48V, 15.4W
0
1 006 грн.
SFP+Трансiвер 431XT 1x10GBaseSR MM 300m, LC duplex, SFP+Трансiвер 431XT 1x10GBaseSR MM 300m, LC duplex
0
1 125 грн.
SFP-Трансiвер 330T/10KM 1x1000Base-BX-D, WDM, SM, 10км, DDM, SFP-Трансiвер 330T/10KM 1x1000Base-BX-D, WDM, SM, 10км, DDM
0
1 138 грн.
Комплект переходников AF-5G-OMT-S45 с RD-5G30 & RD-5G34 на AirFiberX
0
1 174 грн.
Модуль TP-Link TL-SM321A,
0
1 210 грн.
Видеокоммутатор Digitus HDMI (INx3-OUTx1) 4K Black (DS-48304)
0
1 306 грн.
Модуль HP 775612-B21
0
1 375 грн.
Модуль Aruba 2930F 8-port Power Shelf, Модуль Aruba 2930F 8-port Power Shelf
0
1 422 грн.
Модуль D-Link DEM-331T,
0
1 568 грн.
Модуль D-Link DPH-400EDM,
0
1 750 грн.
Корпусний гучномовець Bosch LB1-UM06E-1 metal, circular, Корпусний гучномовець Bosch LB1-UM06E-1 metal, circular
0
1 766 грн.
Мережевий кабель Bosch LBB4416/01 0.5м, Мережевий кабель Bosch LBB4416/01 0.5м
0
1 784 грн.
PoE-Экстендер DIGITUS Gigabit PoE+, 22W, 100m, PoE-Экстендер DIGITUS Gigabit PoE+, 22W, 100m
0
1 836 грн.
Комплект Bosch VGA-IC-SP для крiплення на пiдвiснiй стелi, Комплект Bosch VGA-IC-SP для крiплення на пiдвiснiй стелi
0
1 975 грн.
Кронштейн Bosch VEZ-A5-WMB
0
2 101 грн.
Мережевий кабель Bosch LBB4416/02 2.0м, Мережевий кабель Bosch LBB4416/02 2.0м
0
2 192 грн.
Мережевий кабель Bosch DCNM-CB05B 5м, Мережевий кабель Bosch DCNM-CB05B 5м
0
2 619 грн.
Мiкрофон Bosch DCNM-MICS Dicentis на гнучкому тримачi, 31см, Мiкрофон Bosch DCNM-MICS Dicentis на гнучкому тримачi, 31см
0
2 936 грн.
Мережевий кабель Bosch LBB4416/05, 5м, Мережевий кабель Bosch LBB4416/05, 5м
0
3 107 грн.
Модуль DIGITUS SFP+ 10G SM 1310nm 10Km with DDM, LC connector, Модуль DIGITUS SFP+ 10G SM 1310nm 10Km with DDM, LC connector
0
3 470 грн.
Контейнер Bosch ACX-JOJCON01 для ISO карт (10 шт. в упак.), Контейнер Bosch ACX-JOJCON01 для ISO карт (10 шт. в упак.)
0
3 488 грн.
Модуль D-Link DMC-805X,
0
3 509 грн.
Мережевий кабель Bosch DCNM-CB10B 10м, Мережевий кабель Bosch DCNM-CB10B 10м
0
3 767 грн.
Мiкрофон Bosch DCNM-HDMIC Dicentis, Мiкрофон Bosch DCNM-HDMIC Dicentis
0
3 895 грн.
Гучномовець Bosch LC4-UC12E, Гучномовець Bosch LC4-UC12E
0
4 391 грн.
Модуль DIGITUS 10 Gbps Copper SFP, 30m, RJ45, 10G/5G/2,5G/1000Base-T, Модуль DIGITUS 10 Gbps Copper SFP, 30m, RJ45, 10G/5G/2,5G/1000Base-T
0
4 539 грн.
Мережевий кабель Bosch LBB4416/10, 10м, Мережевий кабель Bosch LBB4416/10, 10м
0
5 132 грн.
Модуль CISCO MGBSX1,
0
5 212 грн.
Модуль D-Link DMC-1001/DC,
0
6 208 грн.
PoE-Экстендер DIGITUS Fast Ethernet PoE + VDSL 500m set, PoE-Экстендер DIGITUS Fast Ethernet PoE + VDSL 500m set
0
6 543 грн.
Комплект мережевих роз'ємiв Bosch LBB4417/00 PRAESIDEO, Комплект мережевих роз'ємiв Bosch LBB4417/00 PRAESIDEO
0
8 371 грн.
Панель керування Bosch PLM-WCP PLENA matrix, 8 каналів, Панель керування Bosch PLM-WCP PLENA matrix, 8 каналів
0
9 181 грн.
Мережевi роз'єми Bosch LBB4419/00 (10шт/упак), Мережевi роз'єми Bosch LBB4419/00 (10шт/упак)
0
10 535 грн.
Клавiатура для станцii для викликiв Bosch LBB4432/00 PRAESIDEO, Клавiатура для станцii для викликiв Bosch LBB4432/00 PRAESIDEO
0
13 851 грн.
Дискусiйний пульт Bosch DCNM-DE Dicentis  з сенсорним екраном, Дискусiйний пульт Bosch DCNM-DE Dicentis  з сенсорним екраном
0
15 187 грн.
Дискусiйний пульт Bosch DCNM-D Dicentis, Дискусiйний пульт Bosch DCNM-D Dicentis
0
17 407 грн.
Дискусiйний пульт Bosch DCNM-DVT з функцiоналом голосування, Дискусiйний пульт Bosch DCNM-DVT з функцiоналом голосування
0
21 073 грн.
Пiдсилювач потужностi Bosch LBB4428/00-EU PRAESIDEO, 8x60W, Пiдсилювач потужностi Bosch LBB4428/00-EU PRAESIDEO, 8x60W
0
23 110 грн.
Волоконно-оптичний розгалужувач Bosch PRS-NSP PRAESIDEO, Волоконно-оптичний розгалужувач Bosch PRS-NSP PRAESIDEO