Цена
196
40159
80121
120084
160046
Виробник
Роз'єм
Швидкість

Аксесуари до комутаторів

0
196 грн.
Коммутационный бокс Dahua DH-PFA139
0
301 грн.
Модуль TP-Link TL-SM311LM,
0
378 грн.
Модуль D-Link DEM-210,
0
555 грн.
SFP-Трансивер D-Link 211 1x100BaseFX MM 2km, LC, SFP-Трансивер D-Link 211 1x100BaseFX MM 2km, LC
0
587 грн.
Модуль DEM-220T D-Link,
0
588 грн.
Модуль TP-Link TL-SM311LS,
0
605 грн.
Модуль D-Link DEM-220R,
0
630 грн.
SFP-Трансiвер D-Link 312GT2 1x1000BaseSX MM 2км, LC, SFP-Трансiвер D-Link 312GT2 1x1000BaseSX MM 2км, LC
0
653 грн.
SFP-Трансiвер 330R/10KM 1x1000Base-BX-U, WDM, SM, 10км, DDM, SFP-Трансiвер 330R/10KM 1x1000Base-BX-U, WDM, SM, 10км, DDM
0
662 грн.
Модуль D-Link DEM-311GT,
0
694 грн.
SFP-Трансiвер 330T/10KM 1x1000Base-BX-D, WDM, SM, 10км, DDM, SFP-Трансiвер 330T/10KM 1x1000Base-BX-D, WDM, SM, 10км, DDM
0
742 грн.
SFP-Трансiвер 331R/40KM 1x1000Base-BX-U, WDM, SM, 40км, LC
0
872 грн.
Модуль Grandstream GXP2000-EXT,
0
873 грн.
Мережевий кабель Bosch DCNM-CB02B Dcentis system cable assembly 2m, Мережевий кабель Bosch DCNM-CB02B Dcentis system cable assembly 2m
0
905 грн.
PoE-Инжектор DIGITUS PoE 802.3af, 10/100/1000 Mbps, Output max. 48V, 15.4W, PoE-Инжектор DIGITUS PoE 802.3af, 10/100/1000 Mbps, Output max. 48V, 15.4W
0
1 010 грн.
SFP+Трансiвер 431XT 1x10GBaseSR MM 300m, LC duplex, SFP+Трансiвер 431XT 1x10GBaseSR MM 300m, LC duplex
0
1 152 грн.
SFP-Трансiвер 331T/20KM 1x1000Base-BX-D, WDM, SM, 20км, LC
0
1 155 грн.
Комплект переходников AF-5G-OMT-S45 с RD-5G30 & RD-5G34 на AirFiberX
0
1 176 грн.
Модуль TP-Link TL-SM321A,
0
1 193 грн.
Стельовий гучномовець Bosch LC1-UM06E8, 6W, metal, Стельовий гучномовець Bosch LC1-UM06E8, 6W, metal
0
1 214 грн.
Видеокоммутатор Digitus HDMI (INx3-OUTx1) 4K Black (DS-48304)
0
1 261 грн.
SFP-Трансивер 314GT 1x1000BaseLH SM 50км, LC
0
1 337 грн.
Модуль HP 775612-B21
0
1 378 грн.
Модуль Aruba 2930F 8-port Power Shelf, Модуль Aruba 2930F 8-port Power Shelf
0
1 418 грн.
Модуль HP J9732A
0
1 455 грн.
Модуль D-Link DEM-331T,
0
1 706 грн.
Стельовий гучномовець Bosch LC1-UM12E8, 12W, coaxial, Стельовий гучномовець Bosch LC1-UM12E8, 12W, coaxial
0
1 778 грн.
Корпусний гучномовець Bosch LB1-UM06E-1 metal, circular, Корпусний гучномовець Bosch LB1-UM06E-1 metal, circular
0
1 790 грн.
PoE-Экстендер DIGITUS Gigabit PoE+, 22W, 100m, PoE-Экстендер DIGITUS Gigabit PoE+, 22W, 100m
0
1 864 грн.
Комплект Bosch VGA-IC-SP для крiплення на пiдвiснiй стелi, Комплект Bosch VGA-IC-SP для крiплення на пiдвiснiй стелi
0
1 958 грн.
Кронштейн Hanwha SHP-3701F/EX для PTZ Dome
0
1 982 грн.
Кронштейн Bosch VEZ-A5-WMB
0
2 081 грн.
SFP+Трансiвер D-Link 432XT 1x10GBaseLR DDM SM, 10m, LC duplex, SFP+Трансiвер D-Link 432XT 1x10GBaseLR DDM SM, 10m, LC duplex
0
2 198 грн.
Мережевий кабель Bosch DCNM-CB05B 5м, Мережевий кабель Bosch DCNM-CB05B 5м
0
2 660 грн.
Мiкрофон Bosch DCNM-MICS Dicentis на гнучкому тримачi, 31см, Мiкрофон Bosch DCNM-MICS Dicentis на гнучкому тримачi, 31см
0
3 480 грн.
Контейнер Bosch ACX-JOJCON01 для ISO карт (10 шт. в упак.), Контейнер Bosch ACX-JOJCON01 для ISO карт (10 шт. в упак.)
0
3 502 грн.
Модуль D-Link DMC-805X,
0
3 518 грн.
Мережевий кабель Bosch DCNM-CB10B 10м, Мережевий кабель Bosch DCNM-CB10B 10м
0
3 826 грн.
Мiкрофон Bosch DCNM-HDMIC Dicentis, Мiкрофон Bosch DCNM-HDMIC Dicentis
0
3 919 грн.
Гучномовець Bosch LC4-UC12E, Гучномовець Bosch LC4-UC12E
0
4 366 грн.
Модуль D-Link 436XT-BXU/40KM
0
4 408 грн.
Модуль DIGITUS 10 Gbps Copper SFP, 30m, RJ45, 10G/5G/2,5G/1000Base-T, Модуль DIGITUS 10 Gbps Copper SFP, 30m, RJ45, 10G/5G/2,5G/1000Base-T
0
4 461 грн.
Модуль D-Link 436XT-BXD/40KM
0
4 764 грн.
Модуль HP X240 (JD095C) (JD095C)
0
5 332 грн.
Модуль D-Link DMC-1001/DC,
0
5 671 грн.
Модуль HP J9281B
0
6 229 грн.
PoE-Экстендер DIGITUS Fast Ethernet PoE + VDSL 500m set, PoE-Экстендер DIGITUS Fast Ethernet PoE + VDSL 500m set
0
6 561 грн.
Комплект мережевих роз'ємiв Bosch LBB4417/00 PRAESIDEO, Комплект мережевих роз'ємiв Bosch LBB4417/00 PRAESIDEO