Телевізор Satelit 55U8200WS
Телевізор Satelit 55U8200WS
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор Satelit 55U8200WS
Артикул 55U8200WS
  • Отзывы
Виробник Satelit
Підтримка Smart TV так
Частота оновлення 60 Гц
Bluetooth так
Також шукають з Інтернетом, для PlayStation, з тв тюнером, для ігор, на стіну
HDR без HDR
Також Smart TV
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
DDR 1.5G
Діагональ екрану 55"
Інтерфейси підключення Headphone, Антенний, 1 x RJ-45, 2 x USB, 3 x HDMI, 1 x оптичний аудіо
Тип матриці LCD
Розміри без підставки 1248 х 72 х 726 мм
Потужність динаміків 2 х 10 (20 Вт)
GPU IMG BXE4
Вага без підставки 11.5 кг
Flash Memory 8GB
Тип телевизора Smart TV, 4K-телевізори
Wi-Fi так
Система кольоровості (підтримувані стандарти) PAL, SECAM
Процесор зображення IMG BXE4
Колір чорний
Енергоспоживання 150 Вт
Розміри з підставкою 1248 х 72 х 797 мм
Вага з підставкою 12.3 кг
Операційна система WebOS 2.0
Частота розгортки панелі 60 Гц
Час відгуку матриці 8mc
Тип підсвічування Direct LED
Тип тюнеру цифровий DVB-T2, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-S, цифровий DVB-C
VESA VESA (200x200мм)