Телевізор Satelit 32H8200WS
Телевізор Satelit 32H8200WS
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор Satelit 32H8200WS
Артикул 32H8200WS
  • Отзывы
Виробник Satelit
Підтримка Smart TV так
Частота оновлення 60 Гц
Bluetooth так
HDR без HDR
Також Smart TV
Роздільна здатність екрану 1366 x 768
DDR 1.5G
Діагональ екрану 32"
Інтерфейси підключення Headphone, Антенний, 1 x RJ-45, 2 x USB, 1 x оптичний аудіо, 3 x HDMI
Тип матриці LCD
Розміри без підставки 720 х 70 х 420 мм
Потужність динаміків 2 х 10 (20 Вт)
GPU G31х2
Вага без підставки 3.2 кг
Flash Memory 8GB
Wi-Fi так
Система кольоровості (підтримувані стандарти) PAL, SECAM
Процесор зображення G31х2
Колір чорний
Енергоспоживання 55 Вт
Розміри з підставкою 720 х 70 х 470 мм
Вага з підставкою 3.4 кг
Операційна система WebOS 2.0
Частота розгортки панелі 60 Гц
Час відгуку матриці 8mc
Тип підсвічування Direct LED
Тип тюнеру аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S
VESA VESA (200х150мм)