Телевізор Samsung UE43U8000FUXUA
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор Samsung UE43U8000FUXUA, 43", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 20 Вт, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 957.8 x 609 x 157 мм, 6.4 кг
Артикул UE43U8000FUXUA
  • Отзывы
Відчуйте реалістичність відтінків кольору завдяки потужному процесору 4K
Процесор Crystal 4K
Насолоджуйтесь реалістичністю світу на вашому екрані
Роздільна здатність 4K
Більше глибини, більше світла – завдяки покращеному контрасту
Технологія HDR
Дивіться улюблений контент у форматі 4К
AI масштабування 4K
Природні кольори для реалістичного зображення
Технологія PurColor
Кожен кадр оживає завдяки винятковій глибині
Покращена контрастність
Вишуканий металевий дизайн, що підкреслює стиль вашого інтер'єру
Дизайн MetalStream
Налаштуйте екран під свої потреби
One UI на базі Tizen
Приватність захищено
Samsung Knox Security
Удосконалена чіткість зображення та плавність руху
Покращена плавність рухів із Motion Xcelerator
Підключайте пристрої розумного дому та керуйте ними з вашого телевізора
SmartThings
Покращте свій день, скориставшись послугами експертів зі стилю життя
Samsung Daily+
Керуйте телевізором з вашого телефона
Швидкий пульт дистанційного керування
Багатозадачність без зусиль
Керування кількома пристроями
Керуйте за допомогою годинника лише рухом руки
Універсальні жести
Удоскональте рівень домашніх тренувань
Workout Tracker
Гармонійне поєднання телевізора і саундбара
Технологія Q-Symphony
Захопливий віртуальний звук, який відстежує дію
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Звук, що підлаштовується під контент
Адаптивний звук
Заощаджуйте енергію за допомогою розумного аналізу
Режим AI Energy
Виробник Samsung
Підтримка Smart TV так
Частота оновлення 50 Гц
Bluetooth так
Також шукають для PlayStation, на стіну, з Інтернетом, для ігор, з тв тюнером, для супутникового ТБ
HDR з HDR
Органи управління пульт TM2240A
Також Smart TV
Тип телевізора з Wi-Fi, 4K-телевізори, Smart TV, LED - телевізор
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Діагональ екрану 43"
Інтерфейси підключення Антенний, 1 x RJ-45, 1 x USB, 3 x HDMI, CI+
Тип матриці LCD
Розміри без підставки 957.8 x 558.8 x 76.3 мм
Потужність динаміків 2 х 10 (20 Вт)
Вага без підставки 6.4 кг
Wi-Fi так
Процесор зображення Crystal Processor 4K
Колір чорний
Контрастність Mega Contrast
Додатково Daily+, Netflix, Vimeo, Megogo, Apple AirPlay, Google Play
Примітка Офіційно імпортований ТВ
Енергоспоживання 57 Вт
Розміри з підставкою 957.8 x 609 x 157 мм
Вага з підставкою 6.6 кг
Операційна система Tizen
Частота розгортки панелі 50 Гц
Тип підсвічування Mini LED
Тип тюнеру цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2
VESA VESA (200x200мм)