Телевізор Samsung UE32F6000FUXUA
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор Samsung UE32F6000FUXUA, Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 32", 1920 x 1080, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, аналоговий, 2 х 5 (10 Вт), CI+, 1 x USB
Артикул UE32F6000FUXUA
  • Отзывы
HDR
Роздільна здатність Full HD
PurColour
Contrast Enhancer
Samsung Knox Security
Samsung Tizen OS
Samsung TV Plus
OTS Lite (Object Tracking Sound Lite)
Adaptive Sound
Q-Symphony
Тонкий вигляд та безрамковий дизайн 3 сторони
Виробник Samsung
Підтримка Smart TV так
Частота оновлення 50 Гц
Bluetooth так
HDR з HDR
Органи управління пульт TM1240A
Також Smart TV
Тип телевізора з Wi-Fi, LED - телевізор, Smart TV
Роздільна здатність екрану 1920 x 1080
Діагональ екрану 32"
Інтерфейси підключення 1 x RJ-45, 1 x USB, 2 x HDMI, CI, Антенний, Component, S/PDIF, CI+
Тип матриці LCD
Розміри без підставки 732.9 x 438.7 x 73.2 мм
Потужність динаміків 2 х 5 (10 Вт)
Технології поліпшення зображення Contrast Enhancer, HDR, Micro Dimming Pro, HDR 10+
Вага без підставки 3.8 кг
Wi-Fi так
Колір чорний
Контрастність Mega Contrast
Додатково Apple AirPlay
Примітка Офіційно імпортований ТВ
Енергоспоживання 27.4 Вт
Розміри з підставкою 732.9 x 451.5 x 117.3 мм
Вага з підставкою 3.9 кг
Операційна система Tizen
Частота розгортки панелі 50 Гц
Тип підсвічування Micro LED
Тип тюнеру аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2
VESA VESA (200x200мм)