Телевізор Philips 43PUS7810/12
Телевізор Philips 43PUS7810/12
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор Philips 43PUS7810/12, 43", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 20 Вт, Підтримка Smart TV - так, 958 x 582 x 232 мм, 6.44 кг
Артикул 43PUS7810/12
Гарантия 24
  • Отзывы
4K QLED для яскравого перегляду й якості кольорів на основі квантових точок
Наблизьтеся до деталей із точністю до піксела
Колір і контрастність, що розкриваються завдяки HDR10+
Оточіть себе звуком Dolby Atmos та DTS:X
Titan OS. Зручна ОС.
Легке під’єднання до мереж «розумного» дому
Будь-який розмір для ваших потреб
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Можливість підключення для ігор
Європейський дизайн із турботою про екологію
Виробник PHILIPS
Підтримка Smart TV так
Частота оновлення 60 Гц
Також шукають з тв тюнером
HDR з HDR
Також Smart TV
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Діагональ екрану 43"
Тип матриці QLED
Розміри без підставки 958 x 564 x 87 мм
Потужність динаміків 20 Вт
Вага без підставки 6.44 кг
Процесор зображення Pixel Precise Ultra HD
Розміри з підставкою 958 x 582 x 232 мм