Телевізор Philips 43PUS7000/12
Телевізор Philips 43PUS7000/12
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор Philips 43PUS7000/12
Артикул 43PUS7000/12
Гарантия 24
  • Отзывы
Яскраві моменти. Чіткіші сцени.
Оточіть себе звуком Dolby Atmos та DTS:X
Titan OS. Зручна ОС.
Легке під’єднання до мереж розумного дому
Колір і контрастність, що розкриваються завдяки HDR10+
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Можливість підключення для ігор
Європейський дизайн із турботою про екологію
Виробник PHILIPS
Підтримка Smart TV так
Частота оновлення 60 Гц
Bluetooth так
Також шукають з Інтернетом, на стіну, для ігор, для PlayStation, з тв тюнером, для супутникового ТБ
HDR з HDR
Органи управління мультимедійний пульт
Також Smart TV
Тип телевізора Smart TV, LED - телевізор, з Wi-Fi, 4K-телевізори
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Діагональ екрану 43"
Інтерфейси підключення 1 x RJ-45, 3 x HDMI, 1 x цифровий аудіовихід, Антенний, CI, 2 x USB
Тип матриці LCD
Розміри без підставки 958 x 563 x 87 мм
Потужність динаміків 20 Вт
Вага без підставки 6.29 кг
Flash Memory 8GB
Wi-Fi так
Процесор зображення Pixel Precise Ultra HD
Колір чорний
Додатково Disney+, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, HBO, Youtube.com, Netflix
Примітка Офіційно імпортований ТВ
Розміри з підставкою 958 x 582 x 226 мм
Вага з підставкою 6.39 кг
Операційна система Titan OS
Частота розгортки панелі 60 Гц
Тип тюнеру цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-S
VESA VESA (200х100мм)