Телевізор Ozonehd 43FSN93T2
Телевізор Ozonehd 43FSN93T2
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор Ozonehd 43FSN93T2
Артикул 43FSN93T2
  • Отзывы
Сучасний безрамний дизайн
Реалістичне зображення
Функціональні можливості
Розумні технології
Можливості медіаплеєра
Функції PVR та Time Shift
Звук високої якості
Аудіосистема з двома динаміками по 10 Вт забезпечує потужний та чіткий звук для вашого розвагового відпочинку.
Енергоефективність
OzoneHD 43FSN93T2 в середньому споживає 75 Вт електроенергії, що робить його дружнім до навколишнього середовища.
Комплект постачання
Виробник OzoneHD
Підтримка Smart TV так
Частота оновлення 60Гц
Також шукають з Інтернетом, на стіну, з тв тюнером
HDR без HDR
Також Smart TV
Роздільна здатність екрану 1920 x 1080
DDR 1G
Діагональ екрану 43"
Тип матриці ADS
Розміри без підставки 960 x 560 x 70 мм
Потужність динаміків 2 х 10 (20 Вт)
Flash Memory 8G
Wi-Fi так
Система кольоровості (підтримувані стандарти) PAL, SECAM
Колір чорний
Енергоспоживання 75 Вт
Розміри з підставкою 960 x 607 x 206 мм
Вага з підставкою 10 кг
Операційна система Android 12
Частота розгортки панелі 60 Гц
Час відгуку матриці 8.5mc
Тип тюнеру аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
VESA VESA (200x200мм)