Телевізор LG 43UA75006LA
Телевізор LG 43UA75006LA
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор LG 43UA75006LA, 43", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 20 Вт, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 968 x 621 x 200 мм, 7.3 кг
Артикул 43UA75006LA
  • Отзывы
Виробник LG
Підтримка Smart TV так
Частота оновлення 60 Гц
HDR з HDR
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Діагональ екрану 43"
Розміри без підставки 968 x 567 x 67.9 мм
Потужність динаміків 20 Вт
Вага без підставки 7.3 кг
Процесор зображення α7 AI Processor 4K Gen8
Розміри з підставкою 968 x 621 x 200 мм
Вага з підставкою 7.4 кг
Операційна система webos 25
Тип тюнеру цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C
VESA VESA (200x200мм)