Телевізор LG 32LQ63806LC
Телевізор LG 32LQ63806LC
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор LG 32LQ63806LC, Smart TV, з Wi-Fi, 32", 1920 x 1080, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2, аналоговий, 2 х 5 (10 Вт
Артикул 32LQ63806LC
  • Отзывы
Новий рівень формату HD
Незабутні враження від перегляду
Інтелектуальний процесор α5 Gen5 телевізора LG Full HD дозволяє повністю зануритися у зображення.
Інтелектуальний контроль яскравості
Розумніше, ніж ви можете уявити
Пульт Magic Remote не входить до комплекту.
Розумний телевізор
Мій профіль
Спорт-оповіщення Sport Alert
LG HDR10 Pro
Режим FILMMAKER MODE
Насолоджуйтесь якістю та кольором фільмів в автентичному вигляді, який був задуманий режисером.
Доступ до улюблених платформ.
Підключіться до сервісів, на які у вас оформлена передплата, та насолоджуйтесь улюбленими шоу.
Хмарні ігри
Грайте в улюблені хмарні ігри завдяки сумісності з Google Stadia та GEFORCE Now.
Грова панель & Оптимізатор Ігор
HGiG
Екологічність
Виробник LG
Підтримка Smart TV так
Bluetooth так
Також шукають на стіну, маленькі, з Інтернетом, для супутникового ТБ, з тв тюнером
HDR з HDR
Роздільна здатність екрану 1920 x 1080
Інтерфейси підключення Антенний, 1 x RJ-45, 2 x HDMI, CI, 1 x USB
Тип матриці VA
Розміри без підставки 736 х 437 х 82.9 мм
Потужність динаміків 2 х 5 (10 Вт)
Технології поліпшення зображення AI Home, AI Recommendation, Apple Homekit, Clear V
Тип телевизора Smart TV, з Wi-Fi
Wi-Fi так
Процесор зображення AI Processor α5 Gen 5
Колір панелі білий
Діагональ экрану 32"
Розміри з підставкою 736 х 464 х 180 мм
Вага з підставкою 4.6 кг
Операційна система WebOS
Частота розгортки панелі 60 Гц
Тип підсвічування Direct LED
VESA VESA (200x200мм)