Телевізор Kivi 55U740NB
Телевізор Kivi 55U740NB
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор Kivi 55U740NB, Smart TV, 55", 3840 x 2160, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x300 мм), 1231 x 2
Артикул 55U740NB
  • Отзывы
Більше контенту - краще:
- Операційна система Google TV відкриває новий досвід взаємодії з телевізором
- Google Assistant, Netflix, Google Chromecast
- Порт USB та HDMI 2.1 - для перегляду контенту з зовнішніх носіїв
- Доступ до цифрового телебачення з вбудованим тюнером Т2
Особливості та технології:
- HDR - забезпечує кінематографічну картинку
- Зручний пульт
- 3 роки гарантії на дисплей
Виробник Kivi
Підтримка Smart TV так
Частота оновлення 60 Гц (MEMC)
Bluetooth так
Також шукають з Інтернетом, на стіну, з тв тюнером
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Тип матриці LCD
Розміри без підставки 1231 x 82 x 720 мм
Тип телевизора Smart TV
Wi-Fi так
Колір панелі чорний
Контрастність 7500:1
Діагональ экрану 55"
Розміри з підставкою 1231 x 264 x 773 мм
Вага з підставкою 11 кг
Операційна система Android
Час відгуку матриці 6.5mc
Тип підсвічування Direct LED
Тип тюнеру цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
VESA VESA (400x300 мм)