Телевізор Kivi 43U750NB
Телевізор Kivi 43U750NB, Smart TV, 43", 3840 x 2160, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 2 х 12 (24 Вт), Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x2
| Артикул | 43U750NB |
| Гарантия | 12 |
| Код | 683084 |
Описание
Характеристики
| Виробник | Kivi |
| Підтримка Smart TV | так |
| Частота оновлення | 60 Гц (MEMC) |
| Bluetooth | так |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | LCD |
| Потужність динаміків | 2 х 12 (24 Вт) |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Тип телевизора | Smart TV |
| Wi-Fi | так |
| Колір панелі | чорний |
| Діагональ экрану | 43" |
| Розміри з підставкою | 960 x 240 x 620 мм |
| Вага з підставкою | 7.4 кг |
| Час відгуку матриці | 9.5mc |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T |
| VESA | VESA (200x200мм) |