Телевізор Ergo 32JHS6800
Телевізор Ergo 32JHS6800
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор Ergo 32JHS6800, 32", цифровий DVB-C, аналоговий, цифровий DVB-T2, 2 х 10 (20 Вт), CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, Аудіовихід, 2 x HDMI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так
Артикул 32JHS6800
Гарантия 24
  • Отзывы
Виробник Ergo
Підтримка Smart TV так
Частота оновлення 60 Гц
Bluetooth так
DDR 1GB
Діагональ екрану 32"
Інтерфейси підключення 2 x HDMI, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI+, Аудіовихід
Розміри без підставки 724 х 425 x 84 мм
Потужність динаміків 2 х 10 (20 Вт)
Вага без підставки 5,2 кг
Flash Memory 8GB
Wi-Fi так
Процесор зображення CA55 x4 1.1GHZ
Колір чорний
Енергоспоживання 33 Вт
Розміри з підставкою 724 х 471 x 181 мм