Телевізор AIWA JH43DT180S
Телевізор AIWA JH43DT180S
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор AIWA JH43DT180S
Артикул JH43DT180S
  • Отзывы
Чудова якість зображення та звук
Енергоефективність та стильний дизайн
Завдяки класу енергоефективності A, телевізор AIWA JH43DT180S є економічним у споживанні енергії, з споживанням 75 Вт у звичайному режимі. Це дозволяє зменшити витрати на електроенергію, не жертвуючи якістю зображення та звуку.
Виробник AIWA
Підтримка Smart TV так
Частота оновлення 60 Гц
Тип телевізора Smart TV
Роздільна здатність екрану 1920 x 1080
DDR 1GB
Діагональ екрану 43"
Інтерфейси підключення 1 x RJ-45, Headphone
Тип матриці LCD
Розміри без підставки 956 х 85 х 557 мм
Потужність динаміків 2 х 10 (20 Вт)
Вага без підставки 6 кг
Flash Memory 8GB
Wi-Fi так
Процесор зображення Mali-450
Колір чорний
Розміри з підставкою 956 х 85 х 605 мм
Вага з підставкою 6.2 кг
Операційна система Android 14
Час відгуку матриці 8mc
Тип підсвічування Direct LED
VESA VESA (200х150мм)