Накопичувач SSD 2.5" 480GB EXCERIA Toshiba (LTC10Z480GG8)
| Артикул | LTC10Z480GG8 |
| Гарантия | 36 |
| Код | 612102 |
Описание
Миттєве оновлення продуктивності
Підвищте свою продуктивність з EXCERIA-серією SSD-накопичувачів з інтерфейсом SATA і насолоджуйтеся швидшим завантаженням, передаванням файлів і реакцією системи. Попрощайтеся із затримками жорсткого диска й насолоджуйтеся роботою з комп'ютером, гідним вашого часу.
Продуктивність, що стала доступною
Перехід на SSD зі звичайного жорсткого диска може призвести до відчуття, що ви придбали абсолютно нову систему. SSD-накопичувачі EXCERIA-серії з інтерфейсом SATA забезпечують оптимальне співвідношення ціни й продуктивності, а отже, у вас залишається вдосталь коштів для всього іншого.
Покращено для тих, хто весь час у русі
Порівнюючи з жорсткими дисками, SSD-накопичувачі EXCERIA-серії з інтерфейсом SATA також забезпечують поліпшену довговічність і енергоспоживання, що означає збільшений термін експлуатації батареї та можливість тривалішої роботи.
Передова технологія 3D флешпам'яті
Кожен SSD-накопичувач EXCERIA використовує технологію BiCS FLASH і вертикально скомпоновану структуру комірок, реалізуючи в такий спосіб ультрасучасний досвід у галузі зберігання даних.
ПЗ керування SSD Utility
Програмне забезпечення керування SSD Utility було розроблене, щоб допомогти вашому накопичувачу KIOXIA працювати на всі 100%, а вам — дати змогу контролювати обслуговування, моніторинг, настроювання SSD і багато іншого!
Характеристики
| Виробник | TOSHIBA |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| Габарити | 100.45 х 70.10 х 7.20 мм |
| Також шукають | SSD для ноутбука, дешеві |
| Типорозмір М2 | - |
| Швидкість запису | 540 Mb/s |
| Швидкість читання | 555 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Товщина | 7 мм |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | KIOXIA |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Енергоспоживання | 1.6 Вт |
| Вага | 45 г |
Отзывы
- Комментарии