Накопичувач SSD 2.5" 256GB Mibrand (P210S256G25)
838 грн.
Накопичувач SSD 2.5" 256GB Mibrand (P210S256G25), 256 GB, TLC, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 500 Mb/s, Швидкість запису - 400 Mb/s, 100 x 69.6 x 7 мм, 46 г
| Артикул | P210S256G25 |
| Гарантия | 36 |
| Код | 618807 |
Описание
Tвердотілий накопичувач Patriot P210 — прекрасне рішення для тих, хто хоче збільшити продуктивність і ємність для зберігання своєї системи. P210 відповідає потребам сучасних користувачів, які прагнуть скоротити час завантаження системи на традиційних обертових HDD.
Характеристики
| Виробник | Mibrand |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Габарити | 100 x 69.6 x 7 мм |
| Також шукають | дешеві, SSD для ноутбука |
| Типорозмір М2 | - |
| TBW | 120 |
| Швидкість запису | 400 Mb/s |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Товщина | 7 мм |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Вага | 46 г |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
