Накопичувач SSD 2.5" 1TB GREEN WD (WDS100T5G0A-00CPT0)
Подписаться
Накопичувач SSD 2.5" 1TB GREEN WD (WDS100T5G0A-00CPT0), 1 TB, 3D TLC NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 545 Mb/s, 100.5 x 69.85 x 7 мм, чорний
| Артикул | WDS100T5G0A-00CPT0 |
| Гарантия | 36 |
| Код | 888650 |
Описание
Накопичувач SSD 2.5" 1TB GREEN WD (WDS100T5G0A-00CPT0), 1 TB, 3D TLC NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 545 Mb/s, 100.5 x 69.85 x 7 мм, чорний
Характеристики
| Виробник | WD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Габарити | 100.5 x 69.85 x 7 мм |
| Також шукають | для комп'ютера, для ноутбука |
| Швидкість читання | 545 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Товщина | 7 мм |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Колір | чорний |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
