Система водяного охолодження Azza LCAZ-360C-ARGB
3 448 грн.
Система водяного охолодження Azza LCAZ-360C-ARGB, Для процесорів - INTEL, AMD, під сокет - FM2, 2011-3, 1151, AM4, 2066, 1200, 1700, 1150, 1155, 1156, 2011, AM2, AM3, FM1, матеріал радіатора - алюміні
| Артикул | LCAZ-360C-ARGB |
| Гарантия | 12 |
| Код | 654496 |
Описание
Система водяного охолодження Azza LCAZ-360C-ARGB, Для процесорів - INTEL, AMD, під сокет - FM2, 2011-3, 1151, AM4, 2066, 1200, 1700, 1150, 1155, 1156, 2011, AM2, AM3, FM1, матеріал радіатора - алюміні
Характеристики
| Виробник | AZZA |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір водоблоку | 88 х 78 х 53 мм |
| Рівень шуму | 27 dB |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800 об/хв |
| Колір | чорний |
| Тиск | 1.44 мм H2O |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 54 CFM |
| Розміри радіаторів | 394 x 120 x 27 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...