Система рідинного охолодження JONSBO TH-240 White
3 899 грн.
Система рідинного охолодження JONSBO TH-240 White
| Артикул | TH-240 WHITE |
| Гарантия | 12 |
| Код | 832984 |
Описание
Система рідинного охолодження JONSBO TH-240 White
Характеристики
| Виробник | JONSBO |
| Сокет | AM4, 1700, 1851, 1155, 1200, 1156, 1150, 1151, AM5 |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Розмір водоблоку | 85.3 × 72 × 57.5 мм |
| Максимальна частота обертів | 2400 об/хв ± 10% |
| Підсвічування | ARGB |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Рівень шуму | 37.3 dB |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Колір | білий |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Розміри вентиляторів | 277 × 120 × 55 мм |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 62.4 CFM |
| Розміри радіаторів | 277 × 120 × 27 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin, 3-pin (помпа), 4-pin (вентилятор) |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
