Шліфувальна машина Stark AG-860 Profi (130086000)
1 197 грн.
Шліфувальна машина Stark AG-860 Profi (130086000)
| Артикул | 130086000 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 571912 |
Описание
Шліфувальна машина Stark AG-860 Profi (130086000)
Характеристики
| Виробник | Stark |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Назначение | побутова |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Особенности | захисний кожух, регулювання числа обертів, захист від мимовільного включення |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Вага | 2.3 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...