Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Rainbow BHR9199GL (1126555)
6 999 грн.
Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Rainbow BHR9199GL (1126555), Тип - унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея
| Артикул | 1126555 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 837171 |
Описание
Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Rainbow BHR9199GL (1126555), Тип - унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея
Характеристики
| Виробник | Xiaomi |
| Тип | унісекс |
| Сенсорний екран | так |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Захист корпусу | від води |
| Форма годинника | круглі |
| Ємність аккумулятора | 486 мАг |
| Розмір корпусу | 47 мм |
| Діагональ дисплея | 1.43" |
| Роздільна здатність | 466 х 466 |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Сумісна ОС | Android, iOS |
| Ширина корпусу | 47 мм |
| Моніторинг | фізичної активності, кількість спалених калорій, підрахунок сходинок, швидкість руху, Оксиметр, відстеження сну, пройденої відстані |
| Тип матриці | AMOLED |
| Повідомлення | Електронна пошта, SMS, Події календаря, Виклики, Соціальні мережі, Низький заряд гаджета |
| Рівень захисту | 5ATM |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Час автономної роботи до | до 15 днів |
| Датчики | пульсометр, барометр, гіроскоп, компас, крокомір, акселерометр, SpO2 |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Датчик освітлення | є |
| Висота корпусу | 47 мм |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Додаткові функції | вібрація, погода, пошук годинника, будильник, календар |
| Колір ремінця | помаранчевий |
| Операційна система | пропріетарна |
| Колір корпусу | помаранчевий |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...