Смарт-годинник Huawei WATCH FIT 4 Purple (55020EYM)
| Артикул | 55020EYM |
| Гарантия | 12 |
| Код | 844626 |
Описание
Huawei Watch Fit 4 – оновлення молодіжного годинника серії Huawei Watch Fit з прямокутним корпусом. Fit 4 виділяється витонченим дизайном і неймовірно яскравим екраном з яскравістю до 2000 ніт. Нове покоління отримало бездротову зарядку, офлайн-карти для тренувань, та розширені функції моніторингу здоров’я.
Зокрема, Huawei Watch Fit 4 підтримує функцію моніторингу варіабельності серцевого ритму (ВСР або HRV), що дозволяє об’єктивно оцінити якість відновлення організму під час сну.
Watch Fit 4 працює з усіма актуальними Android та iOS смартфонами. В залежності від умов використання годинник здатен працювати до 10 днів, або 7 днів за типового використання.
Характеристики
| Виробник | Huawei |
| Тип | унісекс |
| Сенсорний екран | так |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Захист корпусу | від води |
| Форма годинника | квадратні |
| Розмір корпусу | 38 мм |
| Діагональ дисплея | 1.82" |
| Роздільна здатність | 480 х 408 |
| Ємність акумулятора | 400 мАг |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Сумісна ОС | iOS, Android |
| Ширина корпусу | 38 мм |
| Моніторинг | підрахунок сходинок, фізичної активності, швидкість руху, Оксиметр, кількість спалених калорій, пройденої відстані, відстеження сну |
| Тип матриці | AMOLED |
| Повідомлення | SMS, Електронна пошта, Виклики, Соціальні мережі, нагадування |
| Рівень захисту | 5 АТМ |
| Тип зарядки | бездротова |
| Датчики | крокомір, компас, барометр, гіроскоп, пульсометр, акселерометр, SpO2 |
| Навігація | GPS |
| Датчик освітлення | є |
| Висота корпусу | 43 мм |
| Товщина корпусу | 9.5 мм |
| Колір ремінця | фіолетовий |
| Вага | 27 г |
| Операційна система | HarmonyOS |
| Колір корпусу | фіолетовий |
Отзывы
- Комментарии