Смарт-годинник Globex Smart Watch Me3 Pink
1 199 грн.
Смарт-годинник Globex Smart Watch Me3 Pink
| Артикул | SMART WATCH ME3 PINK |
| Гарантия | 12 |
| Код | 566627 |
Описание
Смарт-годинник Globex Smart Watch Me3 Pink
Характеристики
| Виробник | Globex |
| Тип | дорослі |
| Сенсорний екран | так |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Модель процесора | GR5515 |
| Форма годинника | квадратні |
| Ємність аккумулятора | 190 мАг |
| Змінний ремінець | так |
| Діагональ дисплея | 1.69" |
| Роздільна здатність | 240x280 |
| Оснащення | гіроскоп, акселерометр, датчик зняття з руки, крокомір, тонометр, термометр |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Сумісна ОС | Android, iOS |
| Ширина корпусу | 36.3 мм |
| Тип індикації | цифровий |
| Моніторинг | віддалене прослуховування звуку, фізичної активності, швидкість руху, вимірювання температури, Оптичний датчик серцевого ритму, Оксиметр, пройденої відстані, відстеження сну |
| Тип матриці | IPS |
| Повідомлення | Електронна пошта, SMS, MMS, Виклики, Соціальні мережі, Низький заряд гаджета, нагадування |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Вбудована пам'ять | 64 МБ |
| Час автономної роботи до | до 15 днів |
| Оперативна пам'ять | 160 КБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Висота корпусу | 44.4 мм |
| Товщина корпусу | 10.2 мм |
| Додаткові функції | вібрація, датчик вимірювання насичення крові киснем (SpO2), аудіо-плеєр, вимірювання артеріального тиску, погода, секундомір, календар, керування музичним плеєром, органайзер, будильник |
| Колір ремінця | рожевий |
| Вага | 40 г |
| Операційна система | пропріетарна |
| Колір корпусу | рожевий |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...