Процесор INTEL Core™ i3 13100F (BX8071513100F) s1700
4 836 грн.
Процесор INTEL Core™ i3 13100F (BX8071513100F)
| Артикул | BX8071513100F |
| Гарантия | 36 |
| Код | 680816 |
Описание
Процесор INTEL Core™ i3 13100F (BX8071513100F)
Характеристики
| Виробник | INTEL |
| Тип поставки | BOX |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 12MB |
| Графічне ядро | немає |
| Техпроцес | 7nm |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| (Збірка) Кулер в комплекті | є |
| Теплопакет (TDP) | 58W |
| Також шукають | хороші, для rx 580, з авторозгоном (режим Turbo), для gtx 1050 ti, бюджетні для ігор |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake |
| Базова тактова частота процесора | 3.4 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.5 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 5MB |
| Кеш-пам'ять | 12 MB Intel Smart Cache |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5, DDR4 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Тип сокету | s1700 |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Розблокований множник | немає |
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Дата виходу | 1 квартал 2023 |
| Особливості | підтримка Turbo Boost |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
