Проектор 2E Phobos (2EPJPHOBOS)
6 228 грн.
Проектор 2E Phobos (2EPJPHOBOS)
| Артикул | 2EPJPHOBOS |
| Гарантия | 12 |
| Код | 790138 |
Описание
Проектор 2E Phobos (2EPJPHOBOS)
Характеристики
| Виробник | 2E |
| Тип | для презентацій |
| Порти і роз'єми | Micro SD, 1 x USB (type A), Wi-Fi, 1 x USB (type C), 1 x 3.5 мм, 1 x HDMI |
| Технологія | LCD |
| Рівень шуму | 43 дБ (37 дБ економ режим) |
| Висота | 92 мм |
| Колір | White-Grey |
| Ширина | 232 мм |
| Глибина | 169 мм |
| Контрастність | 1000:1 |
| Вага | 1.2 кг |
| Яскравість | 200 (ANSI lm) |
| Вбудований динамік | так |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
