Проектор Epson EB-W53 (V11HB57042)
33 459 грн.
Проектор Epson EB-W53 (V11HB57042)
| Артикул | V11HB57042 |
| Гарантия | 36 |
| Код | 841684 |
Описание
Проектор Epson EB-W53 (V11HB57042)
Характеристики
| Виробник | EPSON |
| Тип | для презентацій |
| Порти і роз'єми | 1 x USB (type B), 2 x HDMI |
| Технологія | 3LCD |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Висота | 82 мм |
| Колір | White |
| Ширина | 302 мм |
| Глибина | 237 мм |
| Контрастність | 16 000:1 |
| Вага | 2.5 кг |
| Яскравість | 4000 (ANSI lm) |
| Матриця | WXGA |
| Фокусна відстань | 16.7 мм |
| Вбудований динамік | так |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...