Проектор Acer H6815BD (MR.JTA11.001)
| Артикул | MR.JTA11.001 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 764172 |
Описание
Підтримка HDMI 3D
Повністю поринете в світ 3D. Завдяки підтримці HDMI 3D картинка ніби сходить з екрану, переносячи вас в іншу реальність.
Яскравість 4000 люменів
При яскравості 4000 люменів ви зможете насолоджуватися чітким і яскравим зображенням навіть на великій відстані, при денному освітленні і в великих приміщеннях.
Дозвіл 4K UHD
Пориньте в зовсім нове середовище з безпрецедентною деталізацією і точністю передачі кольору. Проекції 4K UHD відображають деталі з дозволом 8,3 мільйона пікселів, що в чотири рази перевищує дозвіл Full HD.
Сумісність з HDR10
Більш реалістичні і природні зображення досягаються за рахунок розширеного коефіцієнта контрастності і кольорової палітри з сумісністю з HDR10. HDR (High Dynamic Range) - це технологія відображення, яка створює більш глибокі рівні чорно-білого контрасту з використанням скалярною технології декодування і відображення чіпа, щоб забезпечити більший рівень занурення за рахунок реалістичного відтворення зображення.
Характеристики
| Виробник | Acer |
| Тип | для домашнього кінотеатру, офісний |
| Порти і роз'єми | 2 x HDMI, 1 x RS232 |
| Технологія | DLP |
| Висота | 93.8 мм |
| Ширина | 322 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Контрастність | 10 000:1 |
| Вага | 2.88 кг |
| Яскравість | 4000 (ANSI lm) |
| Підтримка 3D | так |
| Фокусна відстань | 15.843 - 17.445 мм |
Отзывы
- Комментарии
