Пральна машина Beko BM1WFSU36233WPBB
11 999 грн.
Пральна машина Beko BM1WFSU36233WPBB
| Артикул | BM1WFSU36233WPBB |
| Гарантия | 36 |
| Код | 876895 |
Описание
Пральна машина Beko BM1WFSU36233WPBB
Характеристики
| Виробник | BEKO |
| Тип | автомат |
| Корпус | вузький |
| Кількість програм | 15 |
| Дисплей | так |
| Функції | попереднє прання, AquaWave, WaterMode (Water Saving - Extra Rinse) |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Висота | 84.5 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 44.6 см |
| Особливості | ProSmart Inverter (інверторний мотор), SteamCure, AddXtra (додавання речей під час прання), блокування від дітей |
| Колір корпусу | білий |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...