Пральна машина Ardesto WMS-7117IWBD
11 999 грн.
Пральна машина Ardesto WMS-7117IWBD, тип - автомат, повногабаритні 48-65 см, інверторний, окремостоячий, фронтальне завантаження, Максимальне завантаження білизни - 7 кг, Максимальна швид
| Артикул | WMS-7117IWBD |
| Гарантия | 12 |
| Код | 680299 |
Описание
Пральна машина Ardesto WMS-7117IWBD, тип - автомат, повногабаритні 48-65 см, інверторний, окремостоячий, фронтальне завантаження, Максимальне завантаження білизни - 7 кг, Максимальна швид
Характеристики
| Виробник | Ardesto |
| Тип | автомат, повногабаритні 48-65 см |
| Кількість програм | 12 |
| Дисплей | так |
| Функції | попереднє прання, вибір температури, старт/пауза, вибір швидкості віджиму |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Глибина | 48 см |
| Особливості | графічний світлодіодний дисплей |
| Вага | 53 кг |
| Колір корпусу | білий |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
