Посудомийна машина Whirlpool WIC3C33PFE
19 999 грн.
Посудомийна машина Whirlpool WIC3C33PFE
| Артикул | WIC3C33PFE |
| Гарантия | 12 |
| Код | 577838 |
Описание
Посудомийна машина Whirlpool WIC3C33PFE
Характеристики
| Виробник | Whirlpool |
| Тип | вбудована |
| Кількість програм | 8 |
| Завантаження | 14 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Висота | 82-90 см |
| Програми | делікатна, попереднє ополіскування, інтенсивна, економічна, нічна, тиха 50 ° C, експрес-програма, ополіскування, щоденна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 59.8 см |
| Глибина | 55.5 см |
| Особливості | інверторний мотор, дисплей, лоток для столових приладів, система захисту від протікання, індикація наявності ополіскувача, датчик контролю чистоти води, індикація наявності солі, сигнал про завершення програми, індикатор "Промінь на підлозі", використання таблеток "все в 1", мультизональне миття Multizone, датчик завантаження, конденсаційна сушка, EcoFriendly, SteamGloss (сушка парою), 3 кошики, технологія 6th Sense, клас миття А, Hygenic+, фасадна декоративна панель у комплект не входить, таймер відстрочки старту, система фільтрації і самоочищення, FlexiSpace, клас сушки В |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
