Посудомийна машина PRIME Technics PDW 60138 RBI
12 399 грн.
Посудомийна машина PRIME Technics PDW 60138 RBI, Тип - вбудована, завантаження - 13 комплектів посуду, A++, кількість програм - 8, 6, 50 дБ, 81.5 см, 60 см, 57.8 см, Колір - нержавіюча сталь
| Артикул | PDW 60138 RBI |
| Гарантия | 12 |
| Код | 868749 |
Описание
Посудомийна машина PRIME Technics PDW 60138 RBI, Тип - вбудована, завантаження - 13 комплектів посуду, A++, кількість програм - 8, 6, 50 дБ, 81.5 см, 60 см, 57.8 см, Колір - нержавіюча сталь
Характеристики
| Виробник | PRIME |
| Тип | вбудована |
| Кількість програм | 8 |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Висота | 81.5 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 57.8 см |
| Особливості | режим половинного завантаження, Індикатор ходу програми, регулювання висоти верхньої корзини, сигнал закінчення роботи, індикація наявності ополіскувача, індикація наявності солі, захист від протікання, індикація часу, попереднє полоскання, функція «3 в 1» |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...