Посудомийна машина Midea MCFD55S460Wi
8 937 грн.
Посудомийна машина Midea MCFD55S460Wi, Тип - окремостояча, завантаження - 6 комплектів посуду, A+, кількість програм - 7, 4, 49 дБ, 43.8 см, 55 см, 50 см, Колір - білий
| Артикул | MCFD55S460WI |
| Гарантия | 12 |
| Код | 883538 |
Описание
Посудомийна машина Midea MCFD55S460Wi, Тип - окремостояча, завантаження - 6 комплектів посуду, A+, кількість програм - 7, 4, 49 дБ, 43.8 см, 55 см, 50 см, Колір - білий
Характеристики
| Виробник | MIDEA |
| Тип | окремостояча |
| Кількість програм | 7 |
| Також шукають | компактні настільні, недорогі |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Висота | 43.8 см |
| Колір | білий |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 50 см |
| Особливості | ExtraDry, смарт-управління, дисплей, таймер, захист від дітей, індикатор завершення прання |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...