Посудомийна машина Hansa ZIM 435 H (ZIM435H)
| Артикул | ZIM435H |
| Гарантия | 12 |
| Код | 850267 |
Описание
Посудомийні машини Hansa ZIM 435 H орієнтовані на комфорт та персоналізацію, вони спеціально розроблені з урахуванням ваших індивідуальних вимог.
Ідеальні результати миття забезпечуються трьома незалежними рівнями розпилення.
Плечі середньої та нижньої форсунок обертаються в протилежних напрямках, завдяки чому вода потрапляє навіть у важкодоступні місця.
Додаткова верхня насадка полегшує миття посуду у верхньому кошику.
Основні характеристики:
- Кількість комплектів: 9
- Рівень шуму: 49 дБ
- Енергоспоживання: 0,7 кВт/год
- Споживання вода: 9 л
- Енергетичний клас: А++
- Електронні кнопки
Програми:
Кількість програм: 5
- звичайна програма
- Інтенсивна програма
- Швидка програма
- Біо/Еко програма
Додаткові функції:
- Відкладений старт: 3/6/9 год
- Половина завантаження
- Індикатор відсутності ополіскувача
- Індикатор відсутності солі
- Кількість кошиків: 2 шт.
- Кошик для столових приладів
Габаритні розміри: Ширина: 44,8 см Висота: 81,5 см Глибина: 55 см .
Характеристики
| Виробник | Hansa |
| Тип | вбудована |
| Кількість програм | 5 |
| Також шукають | вузькі, з шириною 45 см |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Висота | 81.5 см |
| Колір | білий |
| Ширина | 44.8 см |
| Глибина | 55 см |
| Особливості | дисплей, кошик для столових приладів, функція «3 в 1», індикація наявності солі, індикація наявності ополіскувача |
Отзывы
- Комментарии
