Посудомийна машина Beko BDFN26522XQ
| Артикул | BDFN26522XQ |
| Код | 816903 |
Описание
Програма HygieneIntense забезпечує чудові результати гігієни, знищуючи понад 99,999% бактерій та вірусів. Використовуючи високі температури для ефективного знищення мікробів, програма HygieneIntense дарує вам і вашій родині більший душевний спокій.
AquaIntenseЗона інтенсивного очищення з кращою ефективністю очищення, де навіть найбрудніші предмети очищаються до досконалості.
Функція Fast+Функція Fast+ ідеально підходить для тих, хто поспішає, скорочуючи час виконання програми на 70% завдяки підвищеному тиску води.
Характеристики
| Виробник | BEKO |
| Тип | окремостояча |
| Кількість програм | 6 |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Висота | 85 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 64 см |
| Особливості | дисплей, програмування старту, індикація ходу виконання програми |
Отзывы
- Комментарии
