Плита Hansa FCMS582258
14 399 грн.
Плита Hansa FCMS582258
| Артикул | FCMS582258 |
| Код | 726682 |
Описание
Плита Hansa FCMS582258
Характеристики
| Виробник | Hansa |
| Тип | комбінована (газ+електро) |
| Також шукають | вузькі 40-55 см, з газ-контролем, з духовкою, з електророзпалом |
| Підсвічування | так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | так |
| Тип направляючих | рельєфні |
| Висота | 85 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60 см |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...