Плита Gorenje MEK3011SB
11 999 грн.
Плита Gorenje MEK3011SB
| Артикул | MEK3011SB |
| Гарантия | 24 |
| Код | 627495 |
Описание
Gorenje MEK3011SB - плита з духовкою великого об'єму, за допомогою якої ви зможете приготувати їжу для всієї сім'ї. За допомогою функції AquaClean очищувати духовку буде не так складно.
Характеристики
| Виробник | Gorenje |
| Тип | комбінована (газ+електро) |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 59.4 см |
| Вага | 36.8 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...