Плита Gorenje GK5C42SF
17 999 грн.
Плита Gorenje GK5C42SF
| Артикул | GK5C42SF |
| Гарантия | 24 |
| Код | 826314 |
Описание
Плита Gorenje GK5C42SF
Характеристики
| Виробник | Gorenje |
| Тип | комбінована (газ+електро) |
| Також шукають | вузькі 40-55 см, з електророзпалом, з газ-контролем, з духовкою |
| Підсвічування | так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | так |
| Тип гриля | електричний |
| Висота | 85 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 59.4 см |
| Особливості | регулювання температури, термостат, дисплей |
| Вага | 43.1 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
