Пилосос Samsung VC07M31A1HP/UK
3 899 грн.
Пилосос Samsung VC07M31A1HP/UK
| Артикул | VC07M31A1HP/UK |
| Гарантия | 12 |
| Код | 650609 |
Описание
Пилосос без мішка SAMSUNG VC07M31A1HP/UK має потужний двигун та інноваційну щітку для прибирання, яка ідеально прилягає до підлоги. Отже, він може швидко та точно збирати пил, бруд і волосся без ризику засмічення й забезпечує чудове очищення.
Більш стабільна потужність всмоктування. Турбіна Anti-TangleТурбіна Anti-Tangle запобігає намотуванню волосся, шерсті та пилу на фільтр, зберігаючи стабільну потужність всмоктування протягом тривалого часу.
Більше ніяких турбот. Просте обслуговування
Турбіна Anti-Tangle запобігає намотуванню волосся та пилу на деталі пилососу, тому більше не доведеться видаляти сміття вручну. Весь бруд осідає на дні контейнера, вам залишається просто викинути його у відро для сміття.
Зручний контроль наповнення пилозбірника. Великий пилозбірник
У пилозбірник поміщається до 2 літрів пилу та сміття, завдяки чому ви зможете рідше спустошувати його. Пилозбірник має велику прозору кришку, що дозволяє легко контролювати рівень заповнення.
Характеристики
| Виробник | Samsung |
| Розмір | 234 х 272 х 407 мм |
| Також шукають | для квартири, для алергіків, економні, найкращі, для дому |
| Тип живлення | від мережі |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Колір | червоний |
| Особливості | щілинна насадка, насадка підлога-килим, турбощітка |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Вага | 4.5 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
