Пилосос Gorenje VCE21SFWR
3 789 грн.
Пилосос Gorenje VCE21SFWR, сухе, мішок, 200 Вт, від мережі, 850 Вт, шнур - 6 м, 78 дБ, 29.5 x 39 x 25 см, 6 кг
| Артикул | VCE21SFWR |
| Гарантия | 24 |
| Код | 770642 |
Описание
Пилосос Gorenje VCE21SFWR, сухе, мішок, 200 Вт, від мережі, 850 Вт, шнур - 6 м, 78 дБ, 29.5 x 39 x 25 см, 6 кг
Характеристики
| Виробник | Gorenje |
| Розмір | 29.5 x 39 x 25 см |
| Також шукають | економні, недорогі |
| Тип живлення | від мережі |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Вага | 6 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...