Пилосос Deerma T10W (DEM-T10W)
3 499 грн.
Пилосос Deerma T10W (DEM-T10W), 290 Вт, Ємність пилозбірника - 0.27 л, 78 дБ, 280 х 256 х 1275 мм, 2.4 кг, Колір - білий
| Артикул | DEM-T10W |
| Гарантия | 12 |
| Код | 852492 |
Описание
Пилосос Deerma T10W (DEM-T10W), 290 Вт, Ємність пилозбірника - 0.27 л, 78 дБ, 280 х 256 х 1275 мм, 2.4 кг, Колір - білий
Характеристики
| Виробник | DEERMA |
| Розмір | 280 х 256 х 1275 мм |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Колір | білий |
| Споживана потужність | 290 Вт |
| Вага | 2.4 кг |
| Ємність аккумулятору | 2200 mAh |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
