Пилосос Bosch BGS05A225
| Артикул | BGS05A225 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 758751 |
Описание
Ультракомпактний пилосос з неперевершеним результатом прибирання
Компактний, швидкий, екологічний. Без мішка.
Практичність
Зручний у використанні, завдяки полегшеній конструкції (4.4 кг без насадок) та ергономічному дизайну ручки.
Чистота
Гігієнічний фільтр ЕРА 12 ефективно очищує повітря та затримує до 99.5% дрібних часток пилу. Не потребує заміни, можна мити.
Мінімум зусиль на обслуговування
Легке спустошення контейнера (об'єм: 1.5 л) з системою EasyClean при натисканні всього однієї кнопки. До того ж контейнер не має кутів, що максимально спрощує процес очищення.
Зберігання
Дуже зручно зберігати після роботи. Пилосос не займає багато місця завдяки компактному розміру і спеціальному кріпленню шланга. Зберігає більше місця для інших предметів.
Універсальність
В комплект входить універсальна насадка 2-в-1: для м'яких меблів і щілинна насадка.
Продуктивність
Найкращий клас ефективності прибирання на твердій підлозі (клас А відповідно до енергетичного маркування (EU No. 665/2013)).
Bosch ̶ німецькі стандарти якості
Пилососи Bosch розроблені професійними німецькими інженерами, які відомі завдяки своїй надзвичайній увазі до деталей. Пристрої вироблені та протестовані на сучасних заводах, що гарантує справжню німецьку якість.
Характеристики
| Виробник | BOSCH |
| Розмір | 314 х 268 х 381 мм |
| Також шукають | недорогі, економні, для квартири, для алергіків, для дому |
| Тип живлення | від мережі |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Колір | білий |
| Особливості | насадка підлога-килим, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Вага | 4.4 кг |
Отзывы
- Комментарии
